1874
2019

سوالای سخت میپرسه و ترسناک خو برگام ریخت من😭

میگه مامان اون کی بود دیشب که من داشت خابم میبرد منو از پشت پنجره نگا میکرد گفتم حتما خاب دیدی گفت نه بیدار بودم اون شکل تو بود پیرهن راه راه داشت عین پیرهن تو گفتم پس حتما من بودم گفت نه تو که منو گزاشته بودی رو پات تکون میدادی

گفت چرا شکل تو بود مگه من دوتا مامان دارم😭گفتم نه عزیزم حتما فرشته بوده

گفت پس توام فرشته ای مگه چرا شکل اون بودی گفتم اره مامان ها همشون فرشتن میگه پس بال هات کو گفتم فرشته بدون بال ام میگه فرشته های بالدار کجان گفتم پیش خدا

و این شد اغاز کوهی از سوال

خدا کجاست گفتم خدا همه جا هست

چه شکلیه چرا من صداش میکنم جوابمو نمیده

من میخام برم پیش خدا

بابا هم فرشتس

من چی منم فرشتم

خدا الان خابه یا بیدار

هنوز داره میپرسه😭

من الان میترسم یعنی چی دیده اصلا و ابدا بچه خیال باف یا دروغ گویی نیست

شبا انقدر سوال میکنه کم میارم من واقعا دلم نمیخاد تصورات خودمو بهش منتقل کنم میخام بزرگ شه خودش راهش و انتخاب کنه خدارو بشناسه خوب و بد رو و از جواب دادن تفره میرم ولی نمیشه😒

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

خودم ریختم برگام موند

کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐 _چقد گفتیم نه بابا فلانی اینجوری نیس و چقد فلانی اینجوری بود🙂 _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ بعضی ها اونقدر به دیگران وفادارند ک به خودشون خیانت میکنند _ هرچه بیشتر درمورد بعضی از ادما یاد میگیرم ، بیشتر ب سگم علاقه مند میشم🙂_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
2032

پشمهایم کو 😐

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                         آخرین باری که قدرت دستم بود مبصر کلاسمون بودم که به دلیل فساد درباریان  دخالت بیگانگان و خیانت همکلاسی ها  سرنگون شدم                                                                                یه گدایی ام دم ترمینال هست چهار ساله می بینمش همیشه میگه کرایه نداره بره تا شهرش ، دیوث پیاده هم می‌رفت الان نزدیکای لندن بود   . 
یعنی خونمون جن داره من میترسم قبلا هم مشابه اینارو گفته بود یا زل زده ی گوشه خندیده یا گفته اون کی ...

وااااااااای😨😨😨😨😨😨😨😨 ازون  خونه  برو  یا پیش  یه  حاج اقایی  چیزی برو  بفهمه چیه   یکی که  سر در بیاره😨

حسینgkسابق و جومع سابق   درسته به همه میپرم ولی با همه  نمیپرم             

پشم هایم فر خوردند

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖

وظیفه پدر مادر راهنمایی و‌آشنا کردن بچشون با راهیه که میدونن درسته.شمای نوعی اگر خودت خوب و‌بد رو هنوز تشخیص نمیدی (به گفته خودتون که میگین بزارم خودش راه درست و‌غلط رو تشخیص بده) حق نداری بچه دار شی.چون نشون میده خودت حس سردرگمی داری

رفتم پیش روانپزشک مشکلاتمو گفتم؛ تا اومد بگه ری؛ گفتم ریشه در دوران کودکیم داره؟؟🧐.   گفت نه ر ی د م توو زندگیت پاشو برو بیرون افسردم کردی🥴
1718