2726
عنوان

شبیه کدوم بازیگر هستین

| مشاهده متن کامل بحث + 28011 بازدید | 1339 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
البته به نظرم اون از من خوشگل تره.قبلنا هم میگفتن سحر قریشی فک کنم فقط به خاطر ابروهام و بیس صورتم م ...

منم هم ابروهام مدل گردی دارن برای اونه

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
هاندا نمیدونم چی چی

عکس

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

ی مدت پدرم اسرار میکرد شبیه الهام حمیدی ام ی نفرم که ی مدت باهاش دوست بودم گفت شبیه الهام حمیدی هستی البته این مال اون زمانی بود که منو الهام جون هیچ عملی روصورتامون نداشتیم الان بعد ژل و بوتاکس و عمل هردو زیبا تر شدیم با چهره های متفاوت💩

واکنش منفی یا مثبت ب اسم کاربریم نشان شعور شماست.ریپلای های ادما  رو من  میخونم پس اگه جنست ادمه ریپ کن منم صدر صد اگه بودی جواب میدم اگر ندادم شک کن ب خودت
الان یعنی هیچکس شبیه شهره لرستانی نیست 

جررر😂😂😭😭

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
2706