1874
2019
عنوان

شبیه کدوم بازیگر هستین

27389 بازدید | 1339 پست

وقتی سریال غنچه های زخمی پخش میشد همه به من می گفتن شبیه سوگول(گوکچه آکییلدیز) هستم همههه می گفتن😒

فقط 47 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

سمندون😐😂

ㅤ▷ㅤㅤانقڋ فریاد هامو ط خوڋم ریختمـ ڪه بهـ چشام نڱاه ڪنی ڪٓر میشۍ😸👊مغز های  فاحشه ، در کالبد های مقدس! ☀اُوِردُوزِ مَغزی دَر اَثَرِ مَصرَفِ زیادِ فِڪر.   مثه ادم برفی که درگیر عاشقی با خورشید شده :)نترسم با دیگری خو کنی / تو با من چه کردی که با او کنی💔

شبیه بازیگر  پروفایلم

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                         آخرین باری که قدرت دستم بود مبصر کلاسمون بودم که به دلیل فساد درباریان  دخالت بیگانگان و خیانت همکلاسی ها  سرنگون شدم                                                                                یه گدایی ام دم ترمینال هست چهار ساله می بینمش همیشه میگه کرایه نداره بره تا شهرش ، دیوث پیاده هم می‌رفت الان نزدیکای لندن بود   . 
2033

میگن پریناز ایزد یار 

ولی من حس نمیکنم

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
سمندون😐😂

جررر😂😂

فقط 47 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

اومدم بازیگرارو ببینم

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری مامانمه🤰🏻🤱🏻🍭پروفااایلم عکس خودمههه🍫😝🇹🇯بژژژژی کورد🇹🇯♥️دوست عزیز حداقل وقتی توی تاپیکتون نظر میدیم یا ریپلای میکنیم لایکی چیزی کنید ادم فک‌ نکنه هویجع😭😑😕🥕🥕
من بهم میگن ترانه علیدوستی دیگه نمیدونم

عکس بده😉

ㅤ▷ㅤㅤانقڋ فریاد هامو ط خوڋم ریختمـ ڪه بهـ چشام نڱاه ڪنی ڪٓر میشۍ😸👊مغز های  فاحشه ، در کالبد های مقدس! ☀اُوِردُوزِ مَغزی دَر اَثَرِ مَصرَفِ زیادِ فِڪر.   مثه ادم برفی که درگیر عاشقی با خورشید شده :)نترسم با دیگری خو کنی / تو با من چه کردی که با او کنی💔
سمندون😐😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هووووف امروز اینجا چه خبره ناموساااااا

یکی از یکی نمک تر شده 🤣🤣🤣

ناموسااااا هرجا بحث داغی بود یا مطلب خنده داری یا دعوایی چیزی تگ کنید  🤣🤣🤣🥰

میگن شبیه مهراوه شریفی نیا😑😐

[ما کوچیکا خدامون بزرگه].الله کریمه. خدایا تنهاچیزی ک آرومم میکنه بغلته میشه بغلم‌کنی؟                                      فرق منو تو اینه. که تو وقتی واردع ،یه اتاق میشی نگرانی آدمای اونجا، ازت خوششون میاد یا نه، من نگرانم ازشون خوشم میاد یا نه....                                                                       حرف دلتو به هچ کس نگو اینجا درکت نمیکنن به بدترین شکل قضاوتت میکنن....                                                                مراقب حرفات باش اونا فقط میتونن بخشیده بشن فراموش نه. ...                                                                                      کم پیش میاد کسی رو ببینی که طرز فکرش به زیبایی صورتش باشه.....                     خدا برای دل من،تورا نگه دارد جانا|°A°|                                           
1718