2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نگید کرونا جایی نرقتم یکساله هیچی ندارم واییییی گفتن پارسال هیچی نخریدم امسال حداقل یه مانتو شیک بگی ...

منم🥺

مانتوهای قشنگی آوردن ولی نمیدونم چرا به دلم نمیشینه ☹️

از یه مدل مانتو خوشم میاد میبینم آستینش پفیه 

یا یکی دیگش زیادی کوتاس،یا یکی دیگه مدلش خیلی قشنگه ولی رنگش جالب نیس😪

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
من پارسالم مانتو گیرم نیومد این جنس هایی که پارسال اومده بود اصلا بهم نمیومد نخریدم😤 امسالم بده؟؟ ...

من بهم میومدنا ولی جنس پارچه مدل وایی 

اکثر جاها رفتم اما جاهایی ک  همیشه بهترین خریدام اونجا بود و توقع داشتم حداقل یه مانتو درست درمون داشته باشه آفتاب و نگین و اینچا ها هم نداشت

💜👶❤
2714
افتضاح یه مانتو مدلش خوبه جنس پارچش بده جنس پارچش خوبه رنگش بده کلا ایراد دارن همهه

😔😭

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
همیشه شیراز جنساش خوب بود نمیدونم چرا دوساله اینجور شدن☹

دقیقا 

قبل کرونا میرفتیگ مثلا مسافرت شهرهای معروف اما هیچ جا جنساش مثل شیراز شیک و خوب نبود اما واقعا دو ساله افتضاح شده 

💜👶❤