2737
2734
عنوان

همسایه سمج من

976 بازدید | 42 پست

خانما  چند ماهی میشه ی همسایه اومده برامون سه تا بچه وحشتناک شلوغ داره.این خانم صبح که من هنوز خوابم میاد دستشو میذاره رو زنگ دیگه برنمی داره تا باز کنم براش .حدودا 5 ماهی میشه اومدن.هر روز ساعت 9میاد تا ساعت 3 که شوهرم از کار میاد میره.بعد دوباره بعد از ظهر ساعت 5 میاد تا 9.البته منهای روزایی که میره خرید.احساس میکنم دیگه حریم خصوصی ندارم.میرم اشپزخونه دنبالم میاد ببینه چی درست میکنم.سر قابلممو برمیداره همش نگاه میکنه.بعد میگه من مرغ ندارم داری بده منم بذارم.شوهرش حقوقش از شوهر من بیشتره.مدام میاد میگه ندارم.چند بار ازم گوشت و مرغ و چیزای دیگه گرفته هیچ وقت پس نداده.بعد مدام میره لباس میخره .البته اون به من ربط نداره ولی اذیت میشم چرا پول واسه لباس داری ولی نداری گوشت بخری.بچه هاشم وحشتناک شلوغ .تو رو خدا بگید چی بگم ناراحت نشه ولی دیگه نیاد.

یه هفته در رو باز نکن براش یه روز برو خونه مادرت یه روز خونه مادرشوهرت یه روز برو بیرون یه روزم خونه ای در رو باز نکن آیفون رو بکش که صداش اذیتت نکنه با همسرتم هماهنگ کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم بریدم به خدا.چند بار درو براش باز نکردم دیدم هر 5 دقیقه یبار میاد دستشو میذاره رو زنگ.ذلم کرده ...

مگه رفتار اون محترمانس ک تو میخوای محترمانه رفتار کنی 

بهش بگو من دوست ندارم بیای تو خونم تو همه کارام سرک بکشی 

2706