2737
2734

❌سلام بچه ها خیلیا رو من دیدم که دقت نمیکنن به تفظ صحیح نماز😓. 

بچه ها اگه درست نگیم نمازمون قبول نیستا اااا. 

و حتی ممکنه گناه هم باشه. 😭

میدونین چرا؟ چون ندانسته کلمات بدی رو به زبون میاریم.... 

حتما بخونین 😓

مثلا‌؛

✅به جای الحمدلله(ستایش مخصوص خداست) نعوذبلله بگیم 👇😢

❌الهمد لله( نعوذبلله به معنی، هلاکت مخصوص خداست😓)  

(تلفظ غلط حرف ح) 

✅😰بجای کلمه رب العالمین(پروردگار جهانیان) 

❌بگیم نعوذ بلله، رب الآلمین( پروردگار دردها😢) 

(تلفظ غلط حرف ع) 

✅😭یا بجای انعمت(نعمت دادی) 😓👇

❌نعوذ بلله بگیم انءمت(ناله ضعیف در آوردی😓) 

( تلفظ غلط حرف ع) 

اینا مثال بود حروفی که باید صحیح خونده بشه مثل ح، غ، ع، ط، ص، ذ، ض و.... هست. 

❌❌❌❌و حتی اگه تشدید رو نگیم ینی یه حرف رو جا انداختیم و باز غلطه. 

برای مثال اِیاک❌ به جای اِییاک✅ (دارای دوتا ی) 

بچه ها حتما کسی که امکانات و توانشو داره باید تلفظ صحیح رو یاد بگیره 

راجب نماز هاییی که اشتباه خونده شده در گذشته از مرجعتون بپرسین قبوله یا باید از سر بجا آورد. 

بچه ها حتما برید یاد بگیرید 

https://www.aparat.com/v/J8PS2/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%AA%D9%84%D9%81%D8%B8_%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD_%DA%A9%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA_%D8%AF%D8%B1_%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ممنون❤

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632

@زندگی_به_شرط_سید2  

@آی_لار  

@ریحان__خانوم  

@دریای_شماااال  

@mahdokht76  

بچه ها سلام😍

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون❤

خواهش😍

2728
خواهش😍

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
این مسخره بازیا چیه🙁

چیش مسخره ست ببخشید؟ 

2738
😭😭🤕🤕🤕 من که جنمی هستم حالا اینا رو هم اگه اشتباه گفتم یا نه فایده نداره 

دور از جون، آخه چرا؟ 

😭😭🤕🤕🤕 من که جنمی هستم حالا اینا رو هم اگه اشتباه گفتم یا نه فایده نداره  

عزیزم خدا مهربون تر از حرفاس درسته ک تو صحیح بخونی بهتره اما مهم دلت و عشقت به خداس ک چقدر تو نماز باهاته

اگر زنان از روی غیرت قتل ناموسی انجام میدادند، مدتها بود نسل مردان منقرض شده بود... 

بنده حس میکنم خدا خیلی درگیر تلفظ ما که فارسی زبانیم نیس

در حالت عادی ما ح و ه رو یکجور تلفظ میکنیم

گناهمون چیه😐

کار تایپ فارسی انجام میدم دوستان واسه همکاری بهم درخواست دوستی بدید❣🌷
منک نمیخونم ولی بنظرم نماز دلی باشه مهم تره خدا قبول می‌کنه

نمیشه که حرف خدا رو گوش ندیم اونجور که دلمون میخواد عمل کنیم

این کار زشتیه☺️❣️

ممنونم که این تاپیک رو زدی 

و یه اشکال دیگه اینکه السلام علیکم   و  رحمه الله 

میگیم السلام علیکوورحمه الله م رو تلفظ نمی‌کنیم ادغامش میکنیم که اشتباهه

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706