2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترعموی مامانم شفا گرفت بی جون و مریض رفت کربلا وقتی برگشت سرحال بود 

ولی طفلکی برگشت سر خونه زندگیش دید شوهرش زن گرفته کلی دعوا کردن با هم و اعصاب خردی حتی از شوهرش کتک هم خورد اینقدر حرص خورد سرطان برگشت و فوت کرد  کل فامیل هنوزم ناراحتن و از شوهرش کینه دارن

2731

بابام سرطان داشت بیمارستان امام رضا بستری بودند 

۴یار معدشو عمل کردند و دکترا جوابش کرده بودند گفتند ببرید خونه دیگه هر چی که خدا خواست پدرم۲ماه تمام ن آب ن غذا هیچی نخورده بود 

دوروز مونده به مرخصی خواب امام رضا میبینم که یه پیاله عسل دستشه

امام با انگشت کوچیکه عسل تو دهن بابام میزاره ....

صبح که بابام از خواب بیدار میشه به برادرم که برای کارای مرخصیش از شهر دیگه اومده بود گفته دکتر گفته که میتونی غذا بخوری 

بعد یک پرس کوبیده رو کااامل میخوره

یک ساعت بعد دکتر میاد میبینن و حیرت می‌کنه و پدرمو تشر میزنع

و بابام داستان خوابشو تعریف می‌کنه که دکتر گریش میگیره و میگه کسی که باید شفا بده داده میتونی بری خونه و به کسی هم نگو والا لباساتو پاره میکنن

الان از اون اتفاق ۶ساله میگذره و پدرم به لطف امان رضا سالم و سلامته

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
2738
بابام سرطان داشت بیمارستان امام رضا بستری بودند  ۴یار معدشو عمل کردند و دکترا جوابش کرده بودند ...

تنش سالم باشه دوست عزیز میشه ی خواهش کنم من ی مادر افسرده ودلشکستم تایپیکمو بخونی متوجه میشی میشه از پدر بزرگوارتون بخوای واسه سلامتی دخترم دعا کنه بخدا دارم با گریه مینویسم قربون اقا امام رصا برم دختر منم شفا بده 

اگه ممکنه برای شفای دخترم ی حمد بخونیید ممنون میشم 
بابام سرطان داشت بیمارستان امام رضا بستری بودند  ۴یار معدشو عمل کردند و دکترا جوابش کرده بودند ...

😥😥😥😥😥😥

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

ندیدم اما عموی مادرم بچگی فلج بود.مادرزادی کلا.

تو حرم امام رضا شفا پیدا کرد.الانم کلی بچه و نوه داره🤗

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706