2737
2734
عنوان

چی باعث توقف وزن گیری جنین میشه؟

475 بازدید | 35 پست

سلام تو هفته ۳۳ رفتم سونوگرافی وزن جنین بود ۲کیلو ۶۰۰

وقتی به پزشک سونوگرافی  تاریخ زایمان توسونو سه ماه اول رو گفتم تعجب کرد و گفت شاید اشتباه میکنی وزنش دوهفته از سنش بیشتره وتواین یک ماه و نیم باقی مونده دوکیلو وزن میگیره.آزمایش تحمل گلوکز هم دادم دیابت ندارم.

حالا به نظرتون چیکار کنم سرعت وزن گیری کمتر بشه آخه وزن زیاد بچه زایمان رو سخت میکنه و دوست ندارم سزارین هم بشم.

شایدهم وزنش مناسبه ایشون اشتباه میکنن چون نه سن بارداری رو گفتن نه تاریخ زایمان وبه به خودم گفتن متخصص واست تخمین بزنه.

اگر کسی اطلاعات یا تجربه داره لطفاکمکم کنه! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من ۳۴هفته رفتم۲/۴00 دکتر گف درشته و اب دورشم زیاده از قند بده رفتم دادم نرماله تو نتم هرچی میزنم نوشته امکان داره کلیه بچه مشکل داشته باشه  قلبم دارع میاد بیرون انومالی و غربالگر خداروشکر سالم بود .شوهرم هم قد بلند هم چاقه کلا خونواده شوهرم اینجورین خودمم قد بلندم میگم ژنتیکی نیس ؟

خودتون چقد وزن اضافه کردین نی نی من ۳۲ هفته ۱۸۰۰ بود دکترش گفت خوبه ماشالله مال شما تپله😍

من چی بگم وزن نی نیم هفته ی 32 1430 گرم بود😕 داپلرم دادم خداروشکر مشکلی نداشت، حالا خودم کللللی وزن اضافه کردم😥

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ماشالا تپله چکار داری بچه رو😍

کاش نی نی منم تپل باشه🥰

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
من ۳۴هفته رفتم۲/۴00 دکتر گف درشته و اب دورشم زیاده از قند بده رفتم دادم نرماله تو نتم هرچی میزنم نوش ...

ممکنه .مادرشوهرم گفت بچه هاش درشت بودن همه شوهرخودم دنیااومده ۴۸۰۰بوده.بعیدم نیست ژنتیکی باشه

2706