2733
2739
عنوان

ای فرزند ادم!!

110 بازدید | 8 پست

نهج البلاغه، حکمت۲۵

خیلی وقت بودتو فکر بودم راجع به اینکه چرا خدا به بعضی ظالما و گناهکاران در ظاهر نعمت میده؟ مگر نباید تاوان ببینند؟ تا اینکه به این سخن امام علی رسیدم...

واقعا درسته خدا اگر بنده ای رو دوست داشته باشه کاری میکنه تو همین دنیا تاوان بده و اکر نشد یه جای کار میلنگه... به ظالمان و ستمکران تاریخ نگاه کنیم و در سرانجامشون تأمل کنیم...

جای این بیت هم خالیه

هرکه در این بزم مقرب تر است

جام بلا بیشترش میدهند

ای فرزند آدم!‌ زمانی که می‌بینی خداوند انواعِ نعمت‌ها را به تو می‌رساند، در حالی که تو معصیت کاری، ب ...

اره.یه داستان بابام گفت که گاهی خدا هرچی یه نفر میخواد بهش میده که حتی سرشو بلند نکنه که بگه چی ندارم!بوی دهان اون طرف خدارو ازار میده!اینجور ادمارو خدا به حال خودشون رها کرده!

من همین یه دونه ام!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره.یه داستان بابام گفت که گاهی خدا هرچی یه نفر میخواد بهش میده که حتی سرشو بلند نکنه که بگه چی ندار ...

درسته،پناه بر خدا...

ولی یه نکته ای هم هست که خدا ختی اون بنده گناهکارش رو هم دوست داره مثل مادری که همه بچه هاشو چه خوب چه بد دوست داره بلا تشبیه البته ، تا مدتها اون رو رها نمیکنه .. 

درسته،پناه بر خدا... ولی یه نکته ای هم هست که خدا ختی اون بنده گناهکارش رو هم دوست داره مثل مادری ک ...

اره چون خدا خودش گفته رحمت و نعمتش شامل همه موجوداته!استثنا نذاشته.خدا گاهی چیزی نمیگه.صبر میکنه مهلت میده چون امید به بازگشت بنده داره!

من همین یه دونه ام!
نه بنظرم لزوما اینطورم نیست هر چی بزرگتر شدم فهمیدم این جملات فقط برای آروم کردن دل ماهاست، 

چه حالب...ولی من هرچی بزرگتر میشم و معنای احادیث و قران رو بیشتر میفهمم بیشتر به حقانیتشون پی میبرم...به نظرم فطرت ما با این چیزا سازگاره خدا از قبل این چیزهارو در درون ما کاشته...

چه حالب...ولی من هرچی بزرگتر میشم و معنای احادیث و قران رو بیشتر میفهمم بیشتر به حقانیتشون پی میبرم. ...

نه با معنی احادیث کاری ندارم ، ولی اینکه هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند و من قبول ندارم خیلیا هم این دنیا و دارن هم اون دنیا و و خیلیا برعکس هیچ کدوم و ندارن هم اینجا پر از بلا و بدبختن هم اون ور

2738
نه بنظرم لزوما اینطورم نیست هر چی بزرگتر شدم فهمیدم این جملات فقط برای آروم کردن دل ماهاست، 

موافقم 

هر کی تلاشکنه نتیجه میگیره به جز در مواقعی که به خواست خدا تغییراتی به وجود میاد

خداوند گفته تو اگه تلاش کنی من بهت میدم 

وقتی که کشورهای غربی دارن این همه تلاش میکنند پس این پیشرفت حقشونه 

اگه قرار بود همه چی در این دنیا تصویه بشه اخرتی در کار نبود