2703
2553
عنوان

با عمو های شوهرتون میرین مسافرت ؟

519 بازدید | 62 پست

یه سال نیمه عقدم   شوهرم بهم گفته عموهاش میخوان یه مینی بوس بگیرن بریم مسافرت ما هم میگه بریم ولی من دلم نمی خواد برم حالا چجوری منصرفش کنم ؟ هر چی بگم میگه مگه عموهای من باهات بدرفتاری کردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونا  کرونا😐😐😐😐

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2720

بخاطر عموها نه بخاطر کرونا نرو

دوستان،زندگی متاهلی در دراز مدت نه‌تنها اصلا رومانتیک نیست بلکه ممکنه خسته کننده هم باشه، گاهی بعد از وصال محبوب عادت‌هایی رو در اون می‌بینید که ممکنه چندش‌آور باشه!گاهی ممکنه بدن یا دهان همسرتون یه بویی بده که در دوران آشنایی با خوشبوکننده ها پوشانده شده بود!تازه گاهی ممکنه از حضورش خسته بشیدو دوست داشته باشید چند روزی اونو نبینید و تنها باشید و یا با دوستتانون سفر برید!حتی گاهی ممکنه وسط دعوا بگید ای کاش می‌میرد. بچه‌ها‌‌‌، یه چیز بدتر بگم:حتی ممکنه شما در دوران متاهلی عاشق شخص دیگه ای بشید یا از اینکه ازدواج کردیدپشیمون بشید!بچه دار شدن هم همینه!اما اینا خیلی مهم نیست!مهم اینه که من نقص‌های جسمانی همسرم رو مثل بدن درب‌و‌داغون خودم بپذیرم!مهم اینه که با دوستام هم مجردی بیرون برم، ولی کُلیت زندگیم وقف خانواده ام باشه، .حتی ممکنه گاهی دل ما بلرزه و به فردی غیر از همسرمون گرایش احساسی داشته باشیم ولی مهم اینه که این گرایش به فعلیت نرسه و یاد بگیریم که میل جنسی بین ما و حیوانات مشترکه ولی چیزی که مارو متمایز میکنه تعهد در عین شهوت هستشو کلام آخر و مهمترین کلام اینه کهدوست داشتن یه احساس نیست یه فعلهیعنی من باید تلاش کنم همسرم رو دوست داشته باشم میدونید؟تلاش کنم
2714

خوب چرا نمیخوای بری اگر رفتار بدی ندارن ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

اصلا سفر رفتنتون اشتباهه

حالا چه با عمو چه دوتایی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

خوشگلم شوهرت و عمو هاش میدونن کرونا یا هنوز درجریان نیستن

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2706