2733
2734
عنوان

چیکار کنم کینه ای بشم؟

357 بازدید | 67 پست

شوهرم تا حالا خیلی بدی بهم کرد از حرفای زشت جن....ه تا هزار تا چیز دیگه که فکرشو کنید بارم کرده

یکبار بهش گفتم حیوان از اونروز باهام خیلی سرده و میفهمم که عقده ای و کینه ای هست

فقط درمورد پول و اینا اگه حرفی داشته باشه میزنه 

دیگه هیچ حرفی نه محبتی چیزی اصلا..فقط بلده گیر بده چه به خونه زندگی چه به غذا درست کردنم حالم ازش بهم میخوره

یه حیون خونگی خریدیم عروس هلندی خیلی نازو کوچولو ودوس داشتینه اونو همش نازش میکنه یسر بوسش میکنه که مثلا باهاش حسودی کنم.خیلی بچه ننس

شرایط طلاق ندارم از سر اجبار باهاش هستم یکی اینکه جهازم دو اینکه جداشم پیش خانوادم جایی ندارم هیچ حمایتی ندارم

وگرنه میرفتم و پشت سرمم نگاه نمیکردم

میخام مثل خودش باشم ولی اخه چجوری 

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من کینه ای نیستم

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

کینه ای نمیتونی باشی 

اگه قرار بود باشی تا حالا میتونستی 

ولی تو مهربونی

متاسفانه یا خوشبختانه 

مهربونا نمیتونن صفتای بد به خودشون اضافه کنن

وجودشون اون صفت بدو پس میزنه

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2738

انسان که هستی؟ عقل که دا ی؟ هیچ اجباری وجود ندتره. طلاق بگیر برو تو همون خونه ی پدرت 

ولی مستقل شو 

حاظری خفت بکشی .حرفهای رکیک بشنوی ولی حاظر نیستی برب خونه ی پدرت همین ها رو بشنوی؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

چرا میخوای مثل اون بشی؟ که قلب خودتو ناراحت کنی ؟ من نمیتونم کینه ای باشم درمقابل حرفای شوهرم سکوت میکنم و سر سنگین جلوش میگردم تا وقتی هم ازم نپرسته چته چیزی نمیگم دوساله این رفتارو دارم خدارو شکر از اول سالهای اول بهتر شده

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706