2726

اگه تاپیکامو ببینید میفهمین شوهرم دوسم نداره کلا خیلی سرد و بی محبت و بی احساسه... از اول زندگی هم کتکم میزده اخرین بارم یه هفته پیش بدجور کتکم زد شرایط طلاق ندارم. . همون شب که کتکم زد پشیمون شده بود اومد معذرت خواهی اما بهش گفتم با معذرت خواهی تو بلایی که الان سرم اوردی درست نمیشه. دیگه الان 7 روزه تو خونه هستیم چایی و غذا درست میکنم  اما  میخواستم ادبش کنم یک کلمه حرف نمیزنیم و کنار همم نمیخوابیم.اونم از همون شب اول دیگه پاپیش نزاشت. بااینکه بدترین بلاهارو سرم اورده و دوسم نداره اما بدجور دلتنگش شدم چیکارکنم😔

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐برو منت بکش دفعه بعدی جنازه تو تحویل بده بابا برو پیش مشاور 

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2728

با قهر کردن و جدا خوابیدن چیزی درست نمیشه هیچ ازینم بیشتر سرد میشین 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

اولش خواستم بگم برو بغلش کن.اما وقتی کامل خوندم و دیدم دست بزن داره نظرم عوض شد.بذار اون به خودش بیاد.باید بره مشاوره.اخه اینجوری کخ نمیتونی همیشه کتک بخوری

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.
ببین باید آب تبرک درست کنی بخوره شنیدم خیلی عالیه

اب تبرک چیه توروخدا توضیح بده

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
اولش خواستم بگم برو بغلش کن.اما وقتی کامل خوندم و دیدم دست بزن داره نظرم عوض شد.بذار اون به خودش بیا ...

میدونم همه اینارو اما چیکارکنم بخدا هرچی میخوام دوسش نداشته باشم مثل اون یا دلم براش تنگ نشه نمیتونم دست خودم نیس 

نمیدونم والا.چی بگم عزیزم.با مشاور صحبت کن ببین چی میگه.الهی خدا کمکت کنه و شوهرت رو مهربان وسربه را ...

ممنون گلم توروخدا برام دعا کنی😔

خوب کاری کردی چون شرایط طلاق نداری به هرحال یه جوری باید اعتراضت رو نشون بدی دلت که تنگ شد یاد کتکاش بیفت اونم بالاخره خسته میشه دوباره پا پیش میذاره اصلا تو نرو سمتش که وصع بدتر میشه شک نکن اگر صبر کنی برات خیلی بهتر میشه 

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
اب تبرک چیه توروخدا توضیح بده

ببین دوستم تو یه لیوان آب یا شربت سه بار سوره مزمل بخون فوت کن توش و سوره یس به هرمبینی که رسیدی فوت کن تو آب یا شربت بده بهش بخوره 

انشالا همه چی درست میشه امیدوار باش

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
2706