2726
عنوان

جهیزیه

298 بازدید | 20 پست

سلام خانوما خردکن ۱۲۳ چه مارکی‌بخرم خوب باشه؟ اونایی که جدیدا مولینکس فرانسه خریدین‌آیا راضی هستین؟آخه میگن کیفیتش خیلی افتضاح شده.

خب من عاشق اسمت شدم:)

منم هی شما رو میخونم گوجه سبز دلم ضعف میره

عشقم را در سرم دفن کردم و مردم پرسیدند چرا سرم گل داده است چرا چشمانم مثل ستاره میدرخشند و چرا لب هایم از صبح روشن ترند کسی نمیتواند عشق را بکشد اگر در خاک دفنش کنی دوباره میروید....!!! ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای الهی بگردم🥺😂

داره فصلش میشه کم کم 🤦‍♀️💔😍😍👌

عشقم را در سرم دفن کردم و مردم پرسیدند چرا سرم گل داده است چرا چشمانم مثل ستاره میدرخشند و چرا لب هایم از صبح روشن ترند کسی نمیتواند عشق را بکشد اگر در خاک دفنش کنی دوباره میروید....!!! ❤❤

مولینکس فرانسه خیلی رفته بالا

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
اره ۲و۴۰۰ ولی مثل سابق نیس کیفیتش.

یا ابرفرض 

واسه همینه بخاطر بی پولی و گرونی ازدواج نمیکنم‌

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
چند کاره‌ها‌کلا زود خراب میشن.

ای بابا. ینی ابمیوه گیری جدا مخلوط کن جدا اسیاب جدا  غذاساز جدابگیریم؟؟؟ اینجوری ک هم جاگیره هم گرون درمیاد😥😢

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
اره ۲و۴۰۰ ولی مثل سابق نیس کیفیتش.

واقعاً! ما خرد کن پارس خزر چند ساله داریم خوبه منم برای جهیزینم رنکارد خریدم اما پشیمونم. مولینکس خوبه.

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
واقعاً! ما خرد کن پارس خزر چند ساله داریم خوبه منم برای جهیزینم رنکارد خریدم اما پشیمونم. مولینکس خو ...

پارس خزر صداش زیاد نیس؟از چه نظر پشیمونی تیغه ش کند شده ؟من فقط برای آسیاب کردن گردو میخوام ب نظرت پارس خزر خوبه؟

2706