2703
2553
عنوان

دلوینت هستم کمممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 107 پست
سعی ما میکنم 

تو میتونی اینکه چیزی نیس ادم انقد اتفاق بد براش میفته تحمل  میکنه  و از پسش بر میاد واسه اینا ک چیزی نیس انشالله حال دلت هر روز بهتر باشخ😊😘

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
من همه رو بخشیدم آرامش گرفتم و بعد چند سال کلا فراموش کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ...

تاپیک دختران آسیب دیده از مادرو خوندی؟

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تلاش میکنم 

تو میتونی تا اون جایی که میشناسمت قلبت خیلی پاک و بزرگه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
حالا قرار نیست که بری دوباره با رابطه نزدیک و دردو دل و صمیمیت خودتو خفه کنی باهاش... یجور رفتار کن ...

ممنونم همین کار باید بکنم 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2456
همین آرامش چطور پیدا کنم‌....

هر کسی یک مدلی پیدا میکنه یکی نماز میخونه یکی میرقصه یکی مدیتیشن میکنه یکی پیاده روی میکنی یکی سیگار میکشه

من خودم در اتاق و میبندم از ۱۰۰ تا یک برعکس میشمارم بعد غرق خواسته ها و آرزوهام میشم ۱۵ دقیقه معمولا حالم خوب میشه 

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا
تو میتونی تا اون جایی که میشناسمت قلبت خیلی پاک و بزرگه 

تمام تلاش میکنم...‌‌ و من می‌بخشم ... ولی میسپارمش ب خدا🤣🤣🤣🤣

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
تمام تلاش میکنم...‌‌ و من می‌بخشم ... ولی میسپارمش ب خدا🤣🤣🤣🤣

موفق باشی

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2714
تو ببخش اگه باهات بدی کردن خدا میبینه و خودش جای حق نشسته.

آخه واقعا خبر چینه و دروغ گو .... ولی ب من خیلی تهمت ها زد 

منم تلاش میکنم  ببخشم 

بازم ببخشم ..... بهم بدی میکنه

ببخش برای ارامش خودت

ولی بخشش ب این معنی نیست ک بخوای دوباره با ادم سمی و دورو ارتباط برقرار کنی 

رفت و امد نکن با همچین ادمی فقط اگه اتفاقی مجبوری جایی دیدیش درحد سلام علیک با ی ادم غریبه باهاش رفتار کن

ی جمله بود میگفت درسته من بخشیدمت ولی فراموش نمیکنم...

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
تاپیک دختران آسیب دیده از مادرو خوندی؟

نه،،، کجاست😭

لینکشو لطفاً بزار

🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒

گرخدا یار است بر سلطان مپیچ.....  گر خدا پیچید،،صد سلطان به هیچ...برای حاجت دلم 3 تا صلوات بفرستید..‌‌‌ممنون
هر کسی یک مدلی پیدا میکنه یکی نماز میخونه یکی میرقصه یکی مدیتیشن میکنه یکی پیاده روی میکنی یکی سیگار ...

تلاش میکنم 

برای همیشه از زندگیت بزارش کنار....باهاش کاملا مثل ی غریبه برخورد کن....یعنی فقط ی سلاملیک عادی و تمام....انگار تو زندگیت نبوده و نیست.....نه پیامشو سین کن نه جوابشو بده...اون دیگه برای تو ی آدمیه ک تموم شده و انگار نبوده

بازم ببخشم ..... بهم بدی میکنه

دلوی میتون ی کیسه پیاز چندهفته چندماه رودوشت تحملکنی؟؟اگ بمونن خراب بشن بوی گندشون اذیتت نمیکنه؟نبخشیدن آدما باعث کینه میشه کینه حکایت اون پیازگندیده هاس....پس ببخش ن بخاطر اون طرف بخاطرخودت 

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
ببخش برای ارامش خودت ولی بخشش ب این معنی نیست ک بخوای دوباره با ادم سمی و دورو ارتباط برقرار کنی&nb ...

آره خیلی خوبه جمله ..‌‌

2706