2737
2734

خانوما چراایه پسر  تا یه دختری بهش علاقه مند میشه و تحویلش میگیره دلش رابطه با اون دختر رو میخواد دیر یا زود پیشنهاد ... میده به نظرتون چرا نمیزاره رابطه به بعد از ازدواج موکول بشه؟ به خاطر شرایط اقتصادی که نمیتونن ازدواج کنن یا به خاطر تنوع طلب بودنشون؟

اگه پیشنهادش رو رد کنین بعد بازم باهاتون بمونه نقشه اش چیه؟ خواستگاریه یا پیشنهاد دوباره رابطه 

ممکنه برای امتحان کردن یه دختر که ببینن اهل روابط اینجوری هست یا نه پیشنهاد بدن پسرا؟

بنظرم مغز پسرا رو نمیش خوند 

اگ جات بودم نمیتونسم بهش اعتماد کنم برا ادامع رابطعه

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اصلا اینا چیزی نیست که بشه راجبش کلی حرف زد.

به خییییلی چیزا بستگی داره مثلا اینکه عقاید پسره چجوریه؟خانوادش چجورین؟چندسالشه؟رابطه ای که توش هست چجور رابطه ایه؟ و...‌‌‌

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘