2737
2734
عنوان

خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 67 پست
زنگ بزن بگو چیزی لازم داشتین میگفتین خودمم میدادم

میخوام ی چیزی بگم که دیگه همچین جراتی نکنن.دیشب زنگ زدم به خواهر شوهرم گفتم اگه میخواین من اومدم ماشین بیارین تو حیاط پارک کنین اصلا به رو خودش نیورد گفت نه تو ۷ونه خودمون پارکش کردیم چون حیاط اونا کوچیکه میارن حیاط ما

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
میدونم اونا بردن آخه خونه هامون چسبیده به هم

یجوری بهشون بفهمون از بی اجازه بردن وسایل ناراحت شدی حداقل باید اجازه رو میگرفتن ازت

حتی منم خونواده شوهرم میان راحت میرن سر یخچال و کابینتا ولب من میرم خونشون اصلا روم نمیشه به وسایلاشون دست بزنم نمیدونم چیه که به خودشون اجازه میدن راحت هرکاری بکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم فکر مشغول میشه ولی تا یقین پیدا کردن مهم نیست بعد این و بدونید اگه به یقین هم رسیدین مسئله مهمی ...

متوجه نشدم من اصلا ظرف و خواستگاری برام مهم نیست فقط ناراحت شدم همه چیز رو ازم مخفی میکنن ولی وسایل خونم خوبن اصلا حسابم نمیکنن حتی برا وسایل خودم

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
ن برده استفاده کنه بعد بیاره

خواستگار بوده ک بوده حساب نکن بی اهمیت کن من اولا نمیگفتن یه بار نامزد کرد نگفتن بهم ک زد اومدن گفتن اینجور بود فلان بود بهمان بود دیگه ما اهمیت ندادیم والا ب ما چه... بعد اون خواستگاری ها رو میگن ک فقط گفته باشن تو ی مراسم خواستگاریش ک تا نامزدی بازم پیش رفت ولی نمیدونم چرا نشد نگفتن... 

بعد اون واقعا دلم نمیخواد به من بگن بیخیال بیکارم مگه

آدم حس مزاحم داره چند وقت پیشم یکی اومد خواستگاری یواشکی باز ب شوهرم گفتن اونم به من گفت ک گفتن بتو بگم منم گفتم خیر باشه من چیکار دارم من درگیر بچه داری خودمم اگر رفت تا عقد و عروسی انشالله بعد بهم بگو 

خودمو بیخیال نشون میدم و واقعا هم مهم نیست دوست داشتن من مدام بپرسم، مادرشوهرم هی اومد گفت اینم رد کردیم هیچی نگفتم اینجور متوجه میشه برام مهم نیست اولش نمیگه آخرش همیشه میگه منم ی کلمه نمیپرسم 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2728
یجوری بهشون بفهمون از بی اجازه بردن وسایل ناراحت شدی حداقل باید اجازه رو میگرفتن ازت حتی منم خونواد ...

اره بخدا من حتی در یخچالم تا لازم نباشه باز نمیکنم

خواستگار بوده ک بوده حساب نکن بی اهمیت کن من اولا نمیگفتن یه بار نامزد کرد نگفتن بهم ک زد اومدن گفتن ...

آخه اینا به بچه ها کوچیکم میگن پیش زن عمو حرف نزنین با اینکه اصلا من کنجکاوی نمیکنم نمیدونم فازشون چیه من فقط بخاطر بی اجازه اومدن ظرفا رو بردم ناراحت شدم

شوهرت بهت گفت برو خونه بابات شما هم رفتی و فکر نکردی چرا؟! هر وقت بگه برو میری! چرا انقدر شل گرفتی که هم شوهرت هم خانوادش اینطوری برخورد کنن! ببخشید ولی انگار شما هیچ جای اون زندگی نیستی

اصلا نباید به شوهرت دادی همون دقیقه جلو رو شوهرت باید زنگ میزدی مادر شوهرت دیگه از این گهها نخور۶ بب ...

ن میدونن شوهرم به من چیزی نمیگه .اگه برا ظرفا به شوهرم بگممیره گرون ترینشو میخره براشون بخاطر همین گفتم بزار به خودشون بگم

2738
شوهرت بهت گفت برو خونه بابات شما هم رفتی و فکر نکردی چرا؟! هر وقت بگه برو میری! چرا انقدر شل گرفتی ک ...

واقعا هم نیستم.اصلا حسابم نمیکنن.من هفته ای ی بار پنج شنبه ها میرم ی چیز عادیه

متوجه نشدم من اصلا ظرف و خواستگاری برام مهم نیست فقط ناراحت شدم همه چیز رو ازم مخفی میکنن ولی وسایل ...

مهم خودتونین و همسرتون که دارید به خوبی زندگی میکنید نه خانواده همسرتون  نذارید این افکار تو دلتون شک ایجاد کنه .

چ بیشعورن خدا بهت صبر بده

خیلی خستم خدایا کمکم کن تنهام نزار پشتم باش راهو بهم نشون بده و خودت هرجور صلاح میدونی به طرز عجیب و معجزه وار زندگیمو بگردون فقط از خودت میخوام خدایا که همیشه پشتم باشی و نگاهت رو ازم نگیری❤همه چیو بخودت سپردم تو درست کنی بهترین حالت و بهترین مدله درست شدنه کمکم کن🥺♥️الهم صلی علی محمد و ال محمد وعجل فرجهمتهش بد نیست اگ بد بود بدون تهش نیست😊با قلبای مهربونتون برای خواسته ای ک تو دلمه دعا کنید ممنون😘♥️
مهم خودتونین و همسرتون که دارید به خوبی زندگی میکنید نه خانواده همسرتون  نذارید این افکار تو دل ...

عزیزم زندگی خوبی با شوهرم ندارم به زور موندم

بله اصلا منو آدم حساب نمیکنم شوهرمم کلید بهشون داد که اومدن بردن

مقصر همسرته

اون باید بگه از خانمم اجازه بگیرید

شما همونی نیستی که اومدن مبلاتونو بردن برای خواستگاری خواهر شوهرت

آخه اینا به بچه ها کوچیکم میگن پیش زن عمو حرف نزنین با اینکه اصلا من کنجکاوی نمیکنم نمیدونم فازشون چ ...

ظرف ک حتما شوهرت داده باید شوهرت بهت اطلاع بده اون مقصره

اینکه برا خواستگاری اینا نگفته مهم نباشه چون بهرحال شما عروسی نمیخوان بگن

بالاتر بهت گفتن اتفاقا اهمیت ندی بهتره 

من هرچی اهمیت نمیدم مادرشوهرم میاد بشینه برام تعریف کنه من حرفو عوض میکنم چون چاخان زیاد میکنه

مثلا اون سری میگه ی پسر فوق العاده پولدار جذاب وو اومد ندادیم رد کردیم

خب اگر خوب بود چرا ندادی اونم مادرشوهر من ک فقط از خداشه خواهرشوهرم زودتر ازدواج کنه خیلی سن براش مهم چون 30رد کرد

بعد شوهرم گفت بابا طرف زنش طلاق داده و مرد بد بین و ایناست با خانواده شم زندگی میکنه علت این بوده رد کردن

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2706