2733
2734
عنوان

خانواده شوهر

852 بازدید | 67 پست

سلام من کامل براتون توضیح میدم نتم خیلی کمه ۵۰ مگابایته اگه ی دفعه رفتم بدونید نتم تموم شده.پریشب شوهرم گفت فردا برین خونه پدرت منم دیروز صبح رفتم وقتی اومدم تو کابینت خونه رفتم تو کابینت بشقاب بردارم دیدم سرویس چای خوری و میوه خوریم نیست .فهمیدم مهمان داشتن که منو دک کردن حالا بنظرتون خواهر شوهرم طرفا رو آورد من چطور برخورد کنم.احتمال ۹۹ درصد خواستگار اومده برا خواهر شوهرم نخواستن من بفهمم فقط تعجب میکنم چرا تا قبل اینکه بیام خونه ظرفا رو نزاشتن سر جاش

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی اجازه؟!! 

بله اصلا منو آدم حساب نمیکنم شوهرمم کلید بهشون داد که اومدن بردن

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2728
میاره یا برده برای استفاده خودش؟

ن برده استفاده کنه بعد بیاره

2738
😲😲😲عجب شوهری داری من بودم جرش میدادم به خواهرشوهر مادرشوهرمم به روشون میاوردم

فقط هر چی میشه کاری میکنن من نفهمم.به شوهرم گفتم گفت گو خوریش به تو نیومده منم بحث ک کش ندادم گفتم بعد ی جواب دندون شکن به خواهر شوهر مادر شوهرم بدم

بی ادبیه که از شوهرت بپرس ظرفا کجان ببین چی میگه من خودم به شدت ازینکه یکی بی اجازه بره سر یخچال و ...

میدونم اونا بردن آخه خونه هامون چسبیده به هم

زنگ بزن بگو چیزی لازم داشتین میگفتین خودمم میدادم

بی اجازه دست زدن درست نیست تو هم با توجه به خودشون و اخلااقشون و روحیه و  حرفاشون جوابشون رو با حرف بده سعی کن به شوهرت هم اینو بگی  لطفاً تند نرو و مثل خودشون باش که بعد بدتر نشه

فقط هر چی میشه کاری میکنن من نفهمم.به شوهرم گفتم گفت گو خوریش به تو نیومده منم بحث ک کش ندادم گفتم ب ...

اصلا نباید به شوهرت دادی همون دقیقه جلو رو شوهرت باید زنگ میزدی مادر شوهرت دیگه از این گهها نخور۶ ببخشیدا ولی شاید مادرشوهرتم فکر گرده تو اجازه دادی

یکم فکر مشغول میشه ولی تا یقین پیدا کردن مهم نیست بعد این و بدونید اگه به یقین هم رسیدین مسئله مهمی نیست زندگی شما با زندگی خانواده دیگران یکی نیست هر کس میتونه زندگی خودش رو داشته باشه؛مهم زندکی خودتون هست با همسرتون .

2706