2733
2739
عنوان

بزرگترا مارو نصیحت کنید 💌😛

160 بازدید | 21 پست

سلام ۱۹ سالمه 

نمی دونم می خوام چیکار کنم 

کنکور دارم(تجربی)

برگردید۱۹سالگی چیکار می کنید؟

چیا رو انجام میدادید چیارو انجام میدادید؟

چی می خوندید؟ چه حرفه ای دنبال می کردید؟

رشته علاقه و...

الان دیر نشده؟

یکمی نگران آینده م دوس دارم برگردم عقب...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

...دانشگاه میرفتم ....بیشتر خودمو دوست میداشتم ...کلی کیف میکردم از زندگیم لذت می‌بردم 

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731

بشدت درس بخون ،رشته ی خوب و پولساز قبول شو 

کتاب زیاد بخون در هر زمینه ای 

فعلا وارد رابطه ی احساسی نشو

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

واييي منم كنكوريم اينجا چيكار ميكنم؟؟نكنه اومدم بايا رو معرفي كنم؟😅😂

توهم مثه من تنبلي؟؟من پشت كنكوريم خير سرم😪

نمیدانم که چرا زنانگی باید با ضعیف بودن مرتبط باشد. زنان باید آزاد باشند که آنچه هستند را ابراز کنند، آن هم بدون این که فکر کنند که من باید مثل یک مرد رفتار کنم یا این که برای موفق شدن نباید سر و صدا کنم این افکار در حقیقت راه خوبی برای ضعیف نگه داشتن زنان هستند!!! 
2738
مگه چند سالته قله جون؟الانم‌ میتونی بری دانشگاه اصلا دیر نشده 

۲۶...دیپلم گرفتم شرایط دانشگاه نداشتم ...رفتم سرکار ...انشالله می‌خوام ادامه بدم ..برام دعا کن دوستم 

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

الان اگه مامانت بخواد نصیحتت کنه بهت برمیخوره اونوقت از ما کمک میخوای😉😄

تجربه دارم که میگم پسر خودمم همسن شماست

درستو بخون دنبال عشقای آبدوخیاری نباش پسرا وفا ندارن

با درس خوندن شان و مقامت بالا میره و آدمای درست و حسابی تر تو زندگیت میان

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
۲۶...دیپلم گرفتم شرایط دانشگاه نداشتم ...رفتم سرکار ...انشالله می‌خوام ادامه بدم ..برام دعا کن دوستم ...

حتما عزیزم 

سنت که خوبه 

الانم دانشگاه ها مجازیه 

حتما حتما برو دنبالش 

موفق باشی 🌹

۳۵ سالمه ۲۰ سال درس خوندم فوق لیسانس دارم 

بعضی وقتا فکر میکنم برگردم عقب شاید هنر میخونم 

ولی ملا حتما درسترو ادامه بده تو هر رشته ای که علاقه داری سعی کن تمرکزت فقط روی رسیدن به موفقیتت باشه چون ی خانم تحصیلکرده شاغل قطعا گزینه های بهتری برا ازدواج براش پیش میاد و سن بالاتر عاقلانه تر تصمیم میگیری 

ولی ازدواجت رو هم فدای درس نکن چون ازدواج تو سن خیلی بالا هم لطفی نداره 

😛😭

همش ميگم بزار فلان كارو انجام ميدم ميخونم بعدش ولي همش اهمال كاري خودمم خسته شدم از دست خودم😢

نمیدانم که چرا زنانگی باید با ضعیف بودن مرتبط باشد. زنان باید آزاد باشند که آنچه هستند را ابراز کنند، آن هم بدون این که فکر کنند که من باید مثل یک مرد رفتار کنم یا این که برای موفق شدن نباید سر و صدا کنم این افکار در حقیقت راه خوبی برای ضعیف نگه داشتن زنان هستند!!! 
2706