2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعله خطرناکه حتی برا کبد خونم کثیف میکنه اما سه ماه دوم وسوم برا جفت خوبه البته ن زیاد دوهفته سه ه ...

وای نگو. من الآن چند روزه روزی دوتا تیکه میخورم🤦🏻‍♀️

خواهر من که کلی خورد الان هم ۴ ماهشه 😐😐 خدا رو شکر تا الان مشکلی ندارع

حالا ن اینکه ب همین راحتی باعث سقط بشه

بعضیا جفتشون ضعیفه یامشکل دارن خوردنش بدترمیکنه

ولی درهرصورت بیشتر ضرر دارع تافایده

حالا ن اینکه ب همین راحتی باعث سقط بشه بعضیا جفتشون ضعیفه یامشکل دارن خوردنش بدترمیکنه ولی درهرصور ...

آها... مامانم میگه ما قبلا هرچی بود می‌خوردیم الان هرچی میگم به خواهرت میگه نه ضرر داره نباید بخورم 😂

میشه واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرستین؟ 🙂⁦♥️⁩
آها... مامانم میگه ما قبلا هرچی بود می‌خوردیم الان هرچی میگم به خواهرت میگه نه ضرر داره نباید بخورم ...

😂😂😂قدیماهمه چی طبیعی بود الان همه چی شیمیایی شده...ولی کلا کاکاعو سه ماه دوم وسوم میگن براجفت خیلی خوبع کلا همه غذاها هم ضرر دارع هم فایدع

از ماه چندم خطر داره؟ 

اقدامي ها هم نبايد بخورن؟

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂