2737
2734
عنوان

به رفیق شوهرم پیام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
می‌دونم به زور نمی‌داده میخواستم آبروشو ببرم نره دیگه پیش رفیقش

عزیزم آبرو با این چیزا نمیره

الان میره به رفیقش میگه گوشی زنمو گرفتم دیگه ازین‌کارا نکنه!

با خانوادت صحبت کن

2738
۲۸سال نه اقوام نیستیم والا کارشم تعریفی نداره ولی مسئله اینه که رفیق بازه چرا باید بره پیش رفیقش با ...

خب بشین درست فکراتو بکن ببین میتونی با این شرایطش کنار بیایی

شاید تا اخر عمرشم منتقل و بافورشو کنار نذاشت

و مشکل از رفیق های همسرت نیست

مشکل خود همسرته

چون خود کرده را تدبیر نیست

کل ستیت بگردی میگن طلاق واقعانم باید طلاق بگیری ولی ازحرف زدنات مشخصه نمیتونی ازش جدابشی سنت کمه و ک ...

آخه منو ۱۶سالگی به زور شوهر دادن الان ۶سال گذشته ولی دوسش ندارم خسیسم هست .همون گوشی که ازم گرفت سر به نیست کرد رو با دعوا و آبروریزی برام خریده بود مدلشم همچین بالا نبود معمولی معمولی

قبول که کردم ولی اون میگه تو آبروی منو پیش مامان بابات بردی .خب نکش تا آبروت نره .خودم دیدم عکسشو تو ...

مطمئن هم نیستی دعوا راه انداختی؟

یعنی راه دیگه ای نیست؟ چه بگم والا

مطمئن هم نیستی دعوا راه انداختی؟ یعنی راه دیگه ای نیست؟ چه بگم والا

می‌دونم تفریحی می‌کشه ولی بهش گفته بودم بخاطر من نکش وقتی عکسشو دیدم اعصابم خرد شد .فرضا که نکشه چرا اصلا باید بره پیش همچین آدمایی و عکسم بندازع؟

جداشو با ادم معتاو نمیشه اینده ساخت به فکر ایندت باش ادمی تو ۲۸سالکی تریاک بکشه تو۴۰سالگی باید بشینی مرام پا منقلش نه بیرون بری نه مسافرت فقط چایی ببزی کنارش اونم منت بطاره که شوهرته 😒😒

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️

نچ نچ اشتباه نکن تریاک رو نمیشه تفریحی زد

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2706