1874
2019
عنوان

نهار چی دارین؟

396 بازدید | 36 پست

من هیچی نذاشتم

😔

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

شوید پلو با مرغ

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

خورشت کدو

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2033

قرمه سبزی🥰

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗میشه لطفا  برای سلامتی دخترام یه صلوات بفرستید💗خدایا شکرت که منو لایق دونستی و دوتا فرشته زیبا رو بهم هدیه دادی ...خداجونم منو ببخش اگه تو زندگیم ناشکری کردم و صلاح و حکمت تورو متوجه نشدم ازت میخوام دخترای خوشگلم بهترین عاقبت و زندگی رو پیش رو داشته باشن و اینده بشن مایه افتخار منو باباشون ...خدایا به هرکی هرچی میخواد از بهترینش هدیه بده خداجونم شکرررررت شکرررررت شکررررت 🙃🙃🙃☺🤩🤩🤩🤩

کلم پلو

ㅤ▷ㅤㅤانقڋ فریاد هامو ط خوڋم ریختمـ ڪه بهـ چشام نڱاه ڪنی ڪٓر میشۍ😸👊مغز های  فاحشه ، در کالبد های مقدس! ☀اُوِردُوزِ مَغزی دَر اَثَرِ مَصرَفِ زیادِ فِڪر.   مثه ادم برفی که درگیر عاشقی با خورشید شده :)نترسم با دیگری خو کنی / تو با من چه کردی که با او کنی💔

استامبولی

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟ ممنونممممم 🙂   از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

قیمه بادمجون

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

مرغ و برنج که خوردیم 

💝💝💝

دست مامان جونم درد نکنه خیلییی خوشمزه بود 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

خسته نباشی دلاور

قورمه سبزی

👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                            💃ارغوان هستم❤                                                  عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو  شپل😦😦😦😧😧😧😦😦😦😧😧😧😦😦😦😧آخایی  سِز ایپی  آقایی😈عجقم🙊عجیجم😒پشمل😶آز😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی😕باکِل😧😧😧اِستا😷😧خا😬😬😦😦بِِز👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬😬😬😬😬😬😬😬کیوت😧😧
1718