2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا کی قسط دارید؟؟ ما ۲سال دیگه قسطامون تموم میشه راحت میشیم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731
۵ سال ام داریم از اول داشتیم پدر همسرم هیچ کمک مالی معنوی از اول عروسی بهمون نکرد

عیبی نداره توقع نداشته باش ... به ما هیچ کمکی نکردن البته دستشون خالیه . طبفه پایینشون میشینیم . خونه دست مستاجره خیلی کمک حالمونه با همون قسطا زودتر تموم میشه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اگه قسط خونه میدین ارزش داره خداروشکرخیالت راحته اینم تموم میشه

مغازه چی عزیزم عوض اش اجاره مغازه سنگین داریم که هرسال کلی روش میره ما که هیچ وقت نمیتونین مغازه بخریم همیشه نصف درامد همسرم میره اجاره مغازه

2738

خیلی ها همینن .یادمه همسرم قبل گرونیا میخواست یه وام ۵۰ میلیونی بگیره من خنگ نزاشتم گفتم دیگه بریدم امسال نفس بکشیم دوباره سال بعد بر داریم یه زمین بخریم طفلک به حرفم گوش داد .سال بعدش همه چی قیمت ها دوبل شد .دوقلوهام دنیا اومدن اصلا وضعمون داغون شد همیشه میگم یه بار اشتباه کردم نزدیک ۱۰ سال عقب افتادیم .یادش میفتم اعصابم خورد میشه 

الان بعد ۴ سال خودم به همسرم اصرار میکنم که بره وام برداره بزنه به کار و بارش شاید چندر غاز بیشتر در بیاره ..

غصه نخور وام و قسط اینا روزی تموم میشه .مهم اینکه بدونی با پولش میخوای چیکار کنی 

شغلش شوهرت چیه عزیزم؟ حالا در آمدش نسبتا خوبه خدا رو شکر_یه لحظه فکر کن ما ماهی 5 تومن😑

گلم چیزی از درامد واسه خودمون نمیمونه که یه ماه ۵۰۰ یه ماه که خیلی خوب باشه ۲۵۰۰ با کلی مخارج 

۵ سال ام داریم از اول داشتیم پدر همسرم هیچ کمک مالی معنوی از اول عروسی بهمون نکرد

دقیقا مثل همیم، ما هم ده ساله ازدواج کردیم، هیچ سالی بدون قسط نبودیم، حتی هزینه عروسی هم دوتامون وام‌گرفتیم، باباش چیزی نداشت که بخواد کمک کنه، خودمم شاغلم، الان دقیقا ۱۲ تومن قسط میدیم، منم خیلی خسته شدم