2737
2734
عنوان

لاغرا واونایی پوستشون خوب نیس میاین باهم شروع کنیم تا عید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1550 بازدید | 170 پست
برا چاقی صورت 40شب گلیسیرین و گلاب بزنید محشرهههه یک هفته که استفاده کنید نتیجه رو میبینید

عزیزم  من الان دوشبه شروع کردم فقط بزنم رو گونه هام؟؟؟

بعد اندازه دقییقشو بهم میگید ؟؟؟

نمیدونم چرا یکمم پوست صورتم وقتی میشورم خارش میگیره ؟؟؟

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
خب اشتها اورارو اول بخور بعد که اشتهات زیاد شد فقط غذا بخور زیاد

مشکل اینجاست ک اشتهام کور میشه الان چن روزه دارم ب زور میخورم تااشتهام بازشه

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخم ریحان تو لیوان حل کنم؟عوارض نداره چون میخام اقدام ب بارداری کنم ممنون گلم حتما میرم از عطاری میگ ...

پس اگه اقدامی

عرق کاسنی بخور نصف استکان

دیگع جدش نمیزنی

کاربر جدید نیستم ،کاربریه جدیدمه💜
من بخاطر اینکه بر نگشت وزنم به همه پیشنهاد میدم چون خودم عذاب لاغری رو کشیدم بعد یک ماه پیش کرونا هم ...

خب خداروشکر 

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
2728
یه دکتر طب سنتی برو بگو پاکسازی اومدم دارد پاکسازی کبد  و کلیه و معده میده همش میره خالت تخت

چهار ماه پیش استفاده کردم واقعا هیچ عوارضی نداشت اتفاقا چون چاق شدم پوستم روشنتر شد بدون یه دونه جوش

بعدش کرونا گرفتم بیشتر از اینکه از کرونا بترسم از کم شدن وزنم میترسیدم چون نمیتونستم چیزی بخورم غیر سوپ و دم نوش اما بعد دو هفته ک وزن کردم اصلا کم نشدم 

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
منظورتون چه نوع گلیسرینیه؟ از دارو خانه بخریم یا جای دیگه؟ 

از عطاری بگیر من پری روز خریدم ۱۵ هزار 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢

منم میخوام چاق شم

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
پس اگه اقدامی عرق کاسنی بخور نصف استکان دیگع جدش نمیزنی

چاق میکنه؟دیگه لازم نیس اوناروبخرم من شنیدم عرق یونجه هم خوبه چاق میکنه

2738
گلیسیرین چیه چنده؟از کجا بخرم؟

از عطاری با گلاب قاطی کن منم همینجا تاثیرشو خیلی شنیده بودم الان دوشبه وقت خواب استفاده میکنم صبح میشورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
4لیوان عشقم

توهر لیوانی چقدر بریزم؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
بهش میگن فرشته مرگ یکی مرده بود بعد یه مدت

خواهر منم پودر خرید نمی‌دونم دقیق اسمش چی بود از عطاری خورد چاق شد بعدش بیمارستاتی شد در حدی که قندش میوفتاد تا حدی که دکتر می‌گفت هر لحظه منتظر باشین که بر تو کما

خواهر منم پودر خرید نمی‌دونم دقیق اسمش چی بود از عطاری خورد چاق شد بعدش بیمارستاتی شد در حدی که قندش ...

یا خداااا😂

خوب شد این چیزارو قبل مصرفش نخوندم 

وگرنه به قول نقی همون دارقاز بودم😂

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
چاق میکنه؟دیگه لازم نیس اوناروبخرم من شنیدم عرق یونجه هم خوبه چاق میکنه

خوردم تاثیر نداد اصلا

همینک بخوری خوبه بخدا

ببیت اینم عکس همون خانومه که گفتم تو 2هفته چاق شده

https://uupload.ir/files/esgk_screenshot_۲۰۲۱-۰۳-۰۵-۱۳-۰۹-۵۸.png

کاربر جدید نیستم ،کاربریه جدیدمه💜
2706