2410
2553
عنوان

تروخدا بياييد بدبخت شدم اين بار دروغ نميگم راست مسگم سارينام بياييد

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از خیلی وقت پیش دنبالش میکنم و اوایل غصه میخوردم ولی دیگه نه .ایشون این شیوه زندگیو دوس داره و کن ...

چن وقت پیش با یه کاربری دیگه اومد ،ب خودش فحش میداد

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
2456
بهدا دروغ نميگم  كلا هيچكي ازم خوشش نمياد خانواده خودم حتي مادرم منو نخواسته چ بزسه به بقيع

سارینا چرا باید انقد برات مهم باشه که ازت خوششون بیاد ؟نمیخوای دست برداری از تلاش برای دیده شدن ؟اونم اینجوری ؟

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

یعنی چی ب بیمه پس بده ماشین اگه بیمه باشه بیمه پولشو میده 

گرچه اصلا باور کردنی نیست حرفات بسکه دروغ میگی

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2714
چن وقت پیش با یه کاربری دیگه اومد ،ب خودش فحش میداد

من بارها گفتم نیاز به مشاوره داره و معلومه توی سن حساسیه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
من از خیلی وقت پیش دنبالش میکنم و اوایل غصه میخوردم ولی دیگه نه .ایشون این شیوه زندگیو دوس داره و کن ...

امضات😍😍😍😍

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

سلام عزیزم

کنار کارکردن ت، درس بخون یایه هنری یاد بگیر که درامد زا باشه

بعد چند سال استقلال مالی پیدا می‌کنی و شرایط ت خیلی بهتر میشه

منتظر فرشته ی نجات نباش

به خودت تکیه کن

برای بهتر شدن زندگی ت بجنگ

سخته ولی تو می تونی از پس ش بربیای

بخدا حرفام راسته  جاي من نيستيد حيف🖤

خوب عزیزم حرفات راسته درست

امیدوارم مشکلاتتون حل بشه

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
2706