2703
2553
عنوان

تروخدا بياييد بدبخت شدم اين بار دروغ نميگم راست مسگم سارينام بياييد

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 60 پست

قشنگ میتونم بفهمم جطور شخصیتی داری البته اگه بشه گفت شخصیت داری

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا یدونه حرف راستم نزده به گفته خودش ما چه بدونیم

واااااااا😐😐😐😐😐😐😐😐😐شرکار بودیم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2720

برو بابا😏😏😏😏😏😒😒😒😒

چرا هیچکس منو تگ نمیکنه..؟😓                      خوب با منم دوست باشید دیگهه😪                 پس منو توی تاپیکای عکس تگ کنید یا هر تاپیک دیگه ای 😍😝💜                                     یه دخمل لوس و بابایی😛😌💜🧸                تا بهم بگن بالا چشت ابروعه گریه میکنم😭😂😂😂😂😂😂😂                                      یعنی در این حد لووووسم😂😝❤❤                    من همتونو دوست دارممممم😍               البته بجز مردا 😒😒😏                                           😄💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2714
بقران دروغ گو نيستم خدا شاهده بدبختم ديگ😔

یه جوری حرف میزنی که دیگه همه فهمیدن مشکل روحی داری .بشدت اعتماد بنفس پایین و مهرطلبی .برای هر چیزی خواهش میکنی.هیچ تلاشی برای حل هیچ مشکلت نمیکنی و درگیر یه دماغی فقط که عملش کنی .خیلیام برات تاپیک زدن و عنوان شد که حرفات دروغه و باهم نمیخونه .

یه تاپیک مثبت نداری .لطفا بفکر درست کردن روحیه ات باش 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
قشنگ میتونم بفهمم جطور شخصیتی داری البته اگه بشه گفت شخصیت داری

رو چ حسابی این حرفو میزنی

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
افرین 

من از خیلی وقت پیش دنبالش میکنم و اوایل غصه میخوردم ولی دیگه نه .ایشون این شیوه زندگیو دوس داره و کنار اومده باهاش .نمیفهمم چرا توی هر تاپیکش باید بنویسه بچه طلاقه و فلان و فلان که فقط چند نفر بیان بگن اخی طفلکی

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
دروغ میگی یا نه گناهش پایه خودت خبر ندارم ج دروغایی گفتی ک بعضیا ازت روی خوش ندارن ولی عزیزم اگه د ...

بهدا دروغ نميگم 

كلا هيچكي ازم خوشش نمياد خانواده خودم حتي مادرم منو نخواسته چ بزسه به بقيع

2706