1874
2019
عنوان

تروخدا بياييد بدبخت شدم اين بار دروغ نميگم راست مسگم سارينام بياييد

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 60 پست

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

بقران دروغ گو نيستم خدا شاهده بدبختم ديگ😔

یه جوری حرف میزنی که دیگه همه فهمیدن مشکل روحی داری .بشدت اعتماد بنفس پایین و مهرطلبی .برای هر چیزی خواهش میکنی.هیچ تلاشی برای حل هیچ مشکلت نمیکنی و درگیر یه دماغی فقط که عملش کنی .خیلیام برات تاپیک زدن و عنوان شد که حرفات دروغه و باهم نمیخونه .

یه تاپیک مثبت نداری .لطفا بفکر درست کردن روحیه ات باش 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
یه جوری حرف میزنی که دیگه همه فهمیدن مشکل روحی داری .بشدت اعتماد بنفس پایین و مهرطلبی .برای هر چیزی ...

افرین 

میشه واسه مادرشدنم صلوات بفرسی😊❤🤲اجرتون بازهرای مرضیه بخند ، اونا خیلی وقته واسه گریه انداختنت ، نقشه کشیدن ..
2032
افرین 

من از خیلی وقت پیش دنبالش میکنم و اوایل غصه میخوردم ولی دیگه نه .ایشون این شیوه زندگیو دوس داره و کنار اومده باهاش .نمیفهمم چرا توی هر تاپیکش باید بنویسه بچه طلاقه و فلان و فلان که فقط چند نفر بیان بگن اخی طفلکی

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
دروغ میگی یا نه گناهش پایه خودت خبر ندارم ج دروغایی گفتی ک بعضیا ازت روی خوش ندارن ولی عزیزم اگه د ...

بهدا دروغ نميگم 

كلا هيچكي ازم خوشش نمياد خانواده خودم حتي مادرم منو نخواسته چ بزسه به بقيع

من از خیلی وقت پیش دنبالش میکنم و اوایل غصه میخوردم ولی دیگه نه .ایشون این شیوه زندگیو دوس داره و کن ...

مشخصه قدش فقط درازشده وعقلش سرجاش مونده 

میشه واسه مادرشدنم صلوات بفرسی😊❤🤲اجرتون بازهرای مرضیه بخند ، اونا خیلی وقته واسه گریه انداختنت ، نقشه کشیدن ..
من از خیلی وقت پیش دنبالش میکنم و اوایل غصه میخوردم ولی دیگه نه .ایشون این شیوه زندگیو دوس داره و کن ...

چن وقت پیش با یه کاربری دیگه اومد ،ب خودش فحش میداد

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
بهدا دروغ نميگم  كلا هيچكي ازم خوشش نمياد خانواده خودم حتي مادرم منو نخواسته چ بزسه به بقيع

سارینا چرا باید انقد برات مهم باشه که ازت خوششون بیاد ؟نمیخوای دست برداری از تلاش برای دیده شدن ؟اونم اینجوری ؟

یعنی چی ب بیمه پس بده ماشین اگه بیمه باشه بیمه پولشو میده 

گرچه اصلا باور کردنی نیست حرفات بسکه دروغ میگی

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
چن وقت پیش با یه کاربری دیگه اومد ،ب خودش فحش میداد

من بارها گفتم نیاز به مشاوره داره و معلومه توی سن حساسیه

1718