2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچهااا من ی لکهای قهوه ای رنگ ب صورت دایره ای روی بدنم اومدن ب نظرتون علتشون چیه قبلا دونهای ریز بود ...

اگرداخل ابرو و کنار بینی درگیری دارد قطعا اگزماس ژن داخلت دارد و یسری نکات هستش برطرف میشه.اما اگر قهویی وگاهی اوقات خونی هستش یااینک پوسته پوسته و ترک ور میدارد احتمال زیاد پسوریازیس اما این عکس درماتیت سبوره ای ک شما گذاشتید بهرحال نگران نباشید حتما مراجعه به پزشک پوست بکنید

2731
اگرداخل ابرو و کنار بینی درگیری دارد قطعا اگزماس ژن داخلت دارد و یسری نکات هستش برطرف میشه.اما اگر ق ...

لکه هست ن خونریزی ن پوسته پوسته بعد از اینکه از ی لوسیون استفاده کردم اینجوری شدم نمیشه بگید چ پمادی از داروخونه بگیرم این لک‌ها برن 

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 
2738
لکه هست ن خونریزی ن پوسته پوسته بعد از اینکه از ی لوسیون استفاده کردم اینجوری شدم نمیشه بگید چ ...

قرص اومگاه 3 بعلاوه ویتامین ایی 

یک ورق لیورگل 140

فعلا اینارو مصرف بکنید بعداز دو هفته اگر چنان چه اعلام همچنان بود حتما باید ی ازمایش بدید

اگرداخل ابرو و کنار بینی درگیری دارد قطعا اگزماس ژن داخلت دارد و یسری نکات هستش برطرف میشه.اما اگر ق ...

من کف پام پوسته بود شدید شبیه پسو ولی بعد از نمونه برداری کفتن اگزماس 5 ساله خوب نمیشه 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
من اصلا تو صورتم هیچ لکه ای نیست همش روی بدنمه بیشتر پاهام

ببنید لکه اس یا کبودی؟؟تحالا دیدی ی جا از بدن ضربه میبینه بعد کمبود میشه؟؟اونطور چیزیه؟؟یانه لکه حالت جوش مانند است؟؟

ببنید لکه اس یا کبودی؟؟تحالا دیدی ی جا از بدن ضربه میبینه بعد کمبود میشه؟؟اونطور چیزیه؟؟یانه لکه حال ...

اول اینا جوشهای خیلی ریز بودن ک خارش داشتن بعد چند مدت من زیاد خاروندم اینا لکه شدن اگه مزاحمتون نیستم من فردا ازشون عکس میگیرم میفرستم براتون😑

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 

اگزما به خشکی بیش از حد پوست میگن

بله باید به پزشک عمومی یا بهترش متخصص پوست مراجعه کرد مشکلو با پماد حل میکنه

درباره انتقالم نمیدونم

بهنره زیاد آب نخوره بهش

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
2706