1874
2019

خبببب 

میبینید چقد باهامون نامهربونن آفت جونن تو سایت؟ 😂😂

از خودتون بگید متاهلید مجردید؟ 

متولد چه سالی هستید!؟

پرتقال خونیِ شوهرمم🍊😎 مردِ عسلیِ منه 🍯❤•••پروفایلم عکس خودمه کپی نشه لطفا

۸۰/۸/۱۳

نیمه متاهل

همیشه عاشق کسی باش که اگه یه روز لباس کهنه تنت بود خواست معرفیت کنه بگه این دنیای منه..😉❤کاربری قبلیم ترکیده بخاطر ی حرف سیاسی😑🥴..کاربر جدید نیستم مجبور شدم ی کاربری جدید بسازم😒
2033

یک عدد دهه هشتادی سینگل به گور🚶🏻‍♀️💔

یه سری تاپیک هام ک به صورت پارت هستن  در مورد گرامر و کلمات انگلیسی هست،خوشحال میشم ببینین و اگ به دردتون خورد لایک کنین تا بدونم🙂❤  میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 شکار لحظه ها میدونی کجاست؟ اون لحظه که طرف میخواد تاپیکشو قفل کنه و تو پست میذاری😂✌😎  یکی از فرهنگ هام توی دعوا کردن اینه ک به خانواده طرف کاری نداشته باشی!به خانوادش فوش ندی!شاید یکی خانوادش فوت کرده باشه🙂                                                          

@ماه_تنها    

به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند»  No мαттer нow ғαr yoυ αre αlwαyѕ ιɴ мy тнoυɢнтs !😌💜  🔴شهر از دور قشنگه ،آدماش از دور تر🔴  زندگی من این طوریع ک مثل روانشناسا حرف میزنم مثل روانیا عمل میکنم💚😐   راضی نگه داشتنع همع بیماریع ؛ منم ک بیمار نیستم😉  بی تفاوت باش. به جهنم :) مگه دریا مرد از بی بارونی؟!🌊  آدم ها عجیبی هستیم . برای اشتباهاتع خودمون وکیلیم و برای اشتباهاتع دیگران قاضی😏  بعضیا ارزش ناراحتی هم ندارن باید فراموش کرد کع اصلا چنین ننگی بودع تو زندگیت😒  نه حرف عقل بزن با کسی نه لافع جنون... هر جا که خیری هس ادعایی نی🌬  نه دوست دارم نه ازت بدم میاد میانگین ک بگیری میبینی مهم نیستی برام🙃  پای یه علف هرز هر قدر هم آب بریزی واست میوه نمیارع پ دقت کن برای کی و چی وقت میزاری🌾  به هرکی نگا میکنی دارع شکایت میکنع من موندم لذت دنیا به کامه کیه....😞  میگن حرفو بنداز زمین صاحبش برمیداره😝  Pargol 😍❤Mahtab 😍💜

نزدیک ۱۷ سالمع و سینگل ب گورم

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   
1718