2726

دقت نکردم

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانوما هم همینطوره فرقی نداره.همش آرایش و جراحی😐

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

قبلا هم زشت بودند منتها کسی اون زمان ها به این چیزها توجه نمی کرد!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

ن بابا فک نکنم 

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2706