1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

مدفن کرمای شب تاب انیمیشنی با موضوع تاثیر جنگ روی کودکان محصول ۱۹۷۰ فک کنم

گریه نکردم ولی عمیقا تحت تاثیر قرار گرفتم و هیچ وقت فراموشش نمیکنم

یه شَوّال المکرّمیِ مغرور و مهربون 😏 

فیلم نه ولی با رمان رقاص مرگ خیلی گریه کردم 

در تک تک لحظه هایم همیشه خداست، وجودت عجیب آرامشی برایم داره 🌸خدا 🌸دختر پاییز 🍂🍂مغرور 🌹🌹عاشق کتاب خوندن 📚📚تشنه موفقیت ✌حس ششم قوی 😌عشق به ادکلن، وماواری طبیعی 

فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند

از من که گذشت 💔💔من نیز گذشتم از همه🖤🖤بشید دل آرومی کسی که دوسش داری😍بذارید از بودنتون کیف کنه❤❤❤عشقو قابش میکنم تو این حصار.....درس عبرتی بشه به یادگار 💘

اون قسمت ستایش که طاهر فوت شد

یا اون قسمت جدایی شهرزاد و قباد

۳٠ فروردین تولد ۲۴ سالگیمه🥰 اگر امضامو خوندین ریپلی کنید و یه آرزوی خوب برام بکنید این بهترین هدیه هست برام😍😍نمیدونم چرا حس خوبی دارم به این سن😐😂 شوهرمم خیلی مشکوک میزنه فک کنم میخواد یکارایی بکنه دلم براش میسوزه یعنی هر وقت بخواد سوپرایز کنه من میفهمم خیلی تابلوئه🤣 خداجونم هزار بار شکرت که از امتحانت سر بلند بیرون اومدم به وعده ای که تو قرآنت دادی عمل کردی قطعا بعد هر سختی آسونیه ما بنده هایم که کم صبریم😘 دوست دارم مهربون ترین❤چشم برندار از زندگیمون❤

جومونگ..وقتی سوسانو و جومونگ بهم نرسیدن😅

با تاپیک abremaman عزیزم و یخچول گلم به هدفم میرسم 🤩🤩وزن شروع ۸۵ ... ۸۴🎉...۸۳🎉 ....۸۲🎉...۸۱🎉...۸۰.🎉..۷۹...۷۸...۷۷...۷۶...۷۵...۷۴...۷۳...۷۲ قدم هم ۱۷۴ 

روز سوم، جنگی

خدا جونم امام زمان ظهور کنه هرچه زودتر. خدا جونم ایمانمو قوی کن. خدا جونم خسته شدم از تحمل 21ساله این بیماری، همه بیمارا رو به حق حضرت زهرا شفا بده منم همینطور.خدایا اخلاق همسرمو درست کن لطفا. خدایا همه مستاجرا و بی خونه ها خونه دار بشند. زندانیایی که بی گناهند ازاد بشند. خدایا گرفتاری همه حل بشه. خدایا مراقب خواهرو برادرم باش خوشبختشون کن. خدایا پدرومادرمو عاقبت بخیر کن. 

فیلم مادر

مادر مرد از بس جون نداشت😭😭😭

دیالوگ اکبر عبدی

🌾 وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن  ☘میشه واسه صاحبخونه شدنم  دعا کنی😍☺🌻
1718