2737
2734

ببینید دوتا بچه دارم که بزرگترین دلیلم هستن.ولی اصلا به وجودشون توجه نمیکنم و خیلی اذیتشون میکنم

از دارِ دنیا یه خونه ۴۰ متری داریم.

دیگه هیچی

احساس پوچی.احساس نا امیدی.احساس میکنم این زندگی بیهوده است.از افسردگی که مطمئنم دارم.مدتی دارو خوردم بهتر شدم ولی دیگه حوصله دارو خوردن نداشتم ولش کردم

حالا اگه میشه یه راهی نشونم بدید

چندماه پیش واسه این که از خونه دربیام کلاس خیاطی رفتم و تموم شد.اِی بدک نبود.

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ازت خواهش میکنم فرصت داشتی به پیج soheilsangarzadehسر بزن و حرفاشو گوش کن خیلی خوبه انگیزشیه به حرف بقیه هم که مسخرش میکنن گوش نکن 

همه چیز خودتی دنبال کسی بیرون از خودت نگرد...
2728

نبضت رو چک کن .میلیون میلیون آدم زیر خاک خوابیده که تو یه پله ازشون جلوتری

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

خیلی ها همون خونه 40 متری ندارن 

یا خونه 400  متری دارن اما چشم انتطار یه بچه هستن 

فکر نکن زندگی بقیه گل و بلبل هست 

آدم قوی کسی هست که همیشه واسه خودش زیبایی زندگی رو بیزون بکشه وگرنه واقعا زندگی هیچی نداره هیچی 

نباید دارو رو قطع میکردی 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738
ببین ازت خواهش میکنم فرصت داشتی به پیج soheilsangarzadehسر بزن و حرفاشو گوش کن خیلی خوبه انگیزشیه به ...

چرا چی میگه؟

باور کن تمام پیج های انگیزشی رو فالوو کردم.

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
خیلی ها همون خونه 40 متری ندارن  یا خونه 400  متری دارن اما چشم انتطار یه بچه هستن  ...

دقیقا

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️

عزیزم من   ارزومه ی نی نی داشته باشم ای قد دلم میگیره خواستم بگم خدا خیلی دوست داره که اون دوتا رو بهت داده   

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .  

ممنونم دوستان

میدونم خیلی ناشکرم.ولی هیچ امیدی ندارم.نمیدونم چمه

بدم از خودم میاد.خسته شدم

2706