2737
2734
عنوان

نشان دادن الت تناسلی

91488 بازدید | 33 پست
دوستان عزیز سلام
پسر من 4 ساله است. حدود 2 ماه پیش که منزل یکی از دوستان بودیم متوجه شدیم که به پیشنهاد دوستش که 6 ساله است و دختره التهای تناسلیشون رو به همدیگه نشون دادن! من چون میدونستم که این مساله طبیعیه و نباید حساس کرد بچه ها رو به پرت کردن حواسشون و یه توضیح وتذکر کوچک اکتفا کردم. حالا امروز از مادر دوستش شنیدم که این بار توی یه جمع 4-5 نفره این پسر من بوده که پیشنهاد این کار رو داده. این دفعه دعواش نکردم اما نمیدونم چه جوری باید بهش بگم که دیگه این کار رو تکرار نکنه.
منم یه پسر 5ساله دارم تو این طور موارد باهاش خیلی راحت حرف میزنم...بهش میگم چون از اینجا دسشویی میکنی خیلی کثیفه وپر از میکروبه وبقیه اگه ببینن درموردت خیلی بد فکر میکنن و مسخره میکنن.......خیلی خوب جواب میده..البته ب کسی نشون نداده ها .مثلا خیلی دست میزنه و ......
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش حرف بزن بگو اون ناحیه خصوصیه و نباید کسی ببینه...........من بیشتر مواقع با پسرم مثل یه ادم گندهه حرف میزنم وجواب میگیرم
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
2731
دختر إفتاب یک نصیحت بهت میکنم همیشه. أویزه گوشت کن وقتی بچه ات با بچه های دیگه سرگرم بازی هست ازش غافل نشو و همیشه بهش سر بزن ببین در چه حالی هست در ضمن بجه تو از یک جایی این جیز یاد گرفته. خیلی حواست باشه لابد از اون باری که دختر شیش ساله بهش گفته این دیگه یاد گرفته
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
دختره افتاب پسره منم تو این سن همینطور بود!!!!!!!!

دقیقه 4 تا 5 سال به خاطره کنجکاوی این کارو میکنن من چیزی بهش نگفتم و بعد از مدتی از سرش افتاده فقط میدونم اصلا نباید دعواش کنی و حساس بشی رو کارش

ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
عزیزم باید تا قبل از این براش جا مینداختی که کسی نباید اینجاشو ببینه وزشته,مثلا اینکه روانشناسا میگن پوشک بچه رو تو جمه عوض نکنید تا خودش درک کنه که هیچکس ایجاشو نشون نمیده منم نباید این کارو کنم و نسبت به اونجاش احساس خجالت میکنه اما وقتی راحت جلو کسی پوشکش کنیو لختش کنی تو ذهنش جا می افته که کسی اینجاشو به من نشون نمیده ولی اشکالی نداره من نشون بدم,
حتی تو یه کتاب خوندم وقتی مامانا بچه هاشونو میبرن حموم نباید کاملا لخت بشن,
حالا نمیدونم شما چکار کردین که پسرتون این کارو کرده
مرحله ی آلتی یا رجولیت(4و5 سالگی)

بیشتر بازی های جنسی در این دوره صورت می گیرد لذت از مقعدبه آلت جنسی در کودک منتقل می شود و کودک به آن توجه کرده ودستکاری می کند واین مساله برایش مورد سوال قرار می گیرد وتوجه انرژی جنسی بر خلاف دوره ی بلوغ، متوجه خود کودک است ولی کودک به تفاوت های بین خود وغیر همجنس توجه دارد وسوال هایی می پرسد که با عث نگرانی برخی خانواده ها می شود از موارد مهم این دوره توجه کودک به والد غیر هم جنس است دختر بچه ها به رقابت با مادر برای تصاحب پدر(عقده ی الکترا) وپسر بچه ها به رقابت با پدر برای تصاحب مادر(عقده ی ادیپ) می پردازند بنا بر این بیشتر با والد غیر هم جنس خود می خواهند باشند وبا همانند سازی مناسب با والد هم جنس این عقده ها بر طرف می شود.ایضا در این دوره کودکان لباس های عروسک راپاره می کنند یا در می آورند تابدن لخت وآلت او را از روی کنجکاوی ببینند به همین دلیل در مراکز پیش دبستانی کشور های پیشرفته که اکثرا مختلط هستند ((دکتر بازی)) برای پاسخ به این کنجکاوی ،جزء بر نامه های رایج آنهاست در این بازی یک بار دختر بچه ویک بار پسر بچه دکتر می شوند وتمام لباس های جنس مخالف را در آورده ومعاینه می کنندوبه این ترتیب کنجکاوی خود را ارضاء می کنند.عدم حل مشکلات این دوره موجب انحرافات جنسی در دور های بعد می شودپیدایش فا حشه های مرد که با زنان مختلف هستند وبرعکس از جمله ی این موارد است.همچنین بازی کردن مادر ودیگران در هریک ازسه مرحله ی پیش جنسی با آلت کودکان اعم از دختر وپسر ویاعدم رسیدگی به نظافت کودک که موجب ایجاد خارش در قسمت های تناسلی شود به خودارضایی به صورت های مختلف اسمناء واستشهاء و...در دوره ی بلوغ وبالاتر منجر می گردد.
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
2738
دقیقا. منم بهش گفته ام که خیلی خصوصیه و نباید کسی ببینه. اما نمیدونم چرا این کار رو دوباره انجام داده. کلا این دوستش خیلی بازیهای عشقی و بوسیدن و اینها انجام میده. ما با هم همسایه ایم و من نمیتونم قطع ارتباط کنم. چون پدر و مادر دوستش دوستان صمیمی خودمون هم هستن. من سعی کرده ام که زمان بازی بچه ها رو به حداقل برسونم . حتی به مامانش تذکر دادم و اون هم به بچه اش تذکر داد. اما کلا بچه توی حال و هوای سیندرلا و زیبای خفته و اینجور چیزهاست. واقعا نمیدونم چیکار کنم
یادم میاد دختر خالم. شیش سالش بود بچه خاله سه سالم برده بود تو حموم بهش میگفتم بولت بکن تو بولم. از أون موقع حساس شدم رو بچه ها که نباید تنها بزار مشون بازی کنن و همیشه بهشون سر بزنم
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردین
Mina جان من تمام این موارد رو رعایت کرده ام. و توی پستم هم نوشته بودم که از دوستش یاد گرفته
این رفتارها میدنم که توی این سن طبیعیه. من فقط میخوام بدونم چه جوری باهاش صحبت کنم که بد تر حساس نشه و در ضمن کارشو تکرار نکنه
2706