2733
2734

گوشعای دخترموسوراخ کردیم با نخ وسوزن.دوروزم نخ موند تو گوشش بعد گوشواره طلا انداختیم.از همون موقع هی چرک میکرد ومن روغن کاری نیکرد وچرکاشو پاک میکردم.الان دوروزه میبینم انگار دور سوراخ گوشش بازشد یه کم از گوشت خود گوش معلومه یه کم فشار بدم یه کوچولوهم میزنه بیرون.نمیدونم بعدا بسته میشه سوراخش یا همینجوری می مونه.میگم گوشوارشو دربیاریم بسته بشه سوراخش بعد دوباره سوراخ کنیم چطوره؟اینم بگم الان عفونت نداره یه کم دورش آبکی میشه  که اونم پمادجنتکس میزنم ۲روزه

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.

یه مدت گوشواره نزاره بسته میشه

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عجب چقدر زود گوشواره انداختی عزیز 

وقتی گوش سوراخ میکنی تا ده روز نباید گوشواره مینداختی هی چرب میکردی و نخ تکون میدادی تا خوب بشه بعد گوشواره بندازی

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738

عزیزم گوشواره رو زود انداختی گوشش

منم برای دومین سوراخ گوشم که جدید بود اینکارو کردم پشت گوشم اندازه دونه انگور باد داشت چرک میکرد

کرم چشم بخر بزن بهش خیلییی خوب میشه من اوکی شد گوشام

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
2706