2733
2734
عنوان

چرا سوراخ گوش نوزادم اینطوری شده

101 بازدید | 16 پست

گوششوسوراخ کردیم با نخ وسوزن دوروزم نخ موند تو گوشش بعد گوشواره طلا انداختیم.از همون موقع هی چرک میکرد ومن روغن کاری نیکرد وچرکاشو پاک میکردم.الان دوروزه میبینم انگار دور سوراخ گوشش بازشد یه کم از گوشت خود گوش معلومه یه کم فشار بدم یه کوچولوهم میزنه بیرون.نمیدونم بعدا بسته میشه سوراخش یا همینجوری می مونه.میگم گوشوارشو دربیاریم بسته بشه سوراخش بعد دوباره سوراخ کنیم چطوره؟اینم بگم الان عفونت نداره یه کم دورش آبکی میشه  که اونم پمادجنتکس میزنم ۲روزه

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.

آخه طفلی الان فصل خوبی نبودبراسوراخ کردن گوش میذاشتی اردیبهشت خوبه

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره به نظرم بچرو زجر کشش کنید 

چ راحت میگه دوباره سوراخ کنیم اونم با نخ و سوزن 

دستگاه خیلی وقته اختراع شده😐😔😔😔😒😒😒

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
2728
آخه طفلی الان فصل خوبی نبودبراسوراخ کردن گوش میذاشتی اردیبهشت خوبه

انقدرکه همه گفتن دیر میشه  ترسیدم بعدا بیشتر اذیت بشه

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.

دل و جرئتت قابل ستایشه.

چون ما معمولا بچه هامون رو میبریم با دستگاه سوراخ میکنیم، در حالی که گوشواره هاش مخصوص و استریل هست و تا یک هفته پماد آنتی بیوتیک میمالیم، تا دو هفته هم گوشواره ها را عوض نمیکنیم.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

بعدم دوروزکم بودحداقل میذاشتی یه هفته بمونه نخ توگوشش😒😒😒

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2738
آره به نظرم بچرو زجر کشش کنید  چ راحت میگه دوباره سوراخ کنیم اونم با نخ و سوزن  دستگاه خ ...

😐😐😐

زجر کش نمیکنیم.تونت خوندم اگه گوش عفونت کرد بهتره بذاری بسته بشه دوباره سوراخ کنی.تا عفونتش رفع بشه.گفتم شاید گوشواره رو دربیاریم اون قسمت های بیرون زده هم بره تو وکامل بسته بشه.

بعدم دوروزکم بودحداقل میذاشتی یه هفته بمونه نخ توگوشش😒😒😒

یهویی شد صبح بیدار شدم دیدم نخ از توگوشش دراومده منم گفتم دوباره نخ نندازم یهو گوشواره بندازم در ثانی بیرون که یهو گوشواره میندارن پس

یهویی شد صبح بیدار شدم دیدم نخ از توگوشش دراومده منم گفتم دوباره نخ نندازم یهو گوشواره بندازم در ثان ...

اون فرق داره طلا گوش بیاداول به نخ عادت کنه اون گشوارها استریل وضدحساسیت هست

اون فرق داره طلا گوش بیاداول به نخ عادت کنه اون گشوارها استریل وضدحساسیت هست

حالا چیکار کنم به نظرت اون قسمت میره تو وبسته بشه اینجوری انگار سوراخ گوشش گشادترشدخ

2706