2703
2553
عنوان

کیا بچشون این جوریه

147 بازدید | 22 پست

یه دختر چهار ساله دارم مثل زنهای حامله ویار میکنه هر دفعه هوس یه چیز میکنه مثلا بعداز ظهر  گریه گریه که ذرت  میخام درسته که گازش بزنم هر چی گفتم مال این فصل نیست فایده نداشت اخرش به باباش زنگ زدم که کنسروش رو بگیره بیاره حالا نه که خیلی بخوره اصلا یه بچه بد غذا یی هم هست فقط میگه میخام یامثلا توی تلوزیون یه چی نشون بده همون لحظه  میخاد ساندویچ یا چای حتی یا پاستا یه دفعه داشتن نون پنیر با چای شیرین میخوردن این گفت منم میخام حالا این تو خونه هست وای به وقتی که نباشه بستنی تبلیغ  میکنه همون لحظه  میگه منم میخام بعد بهش میدی یه زره میخوره کیا بچه هاشون این جورین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

توجه نکن یه مدت ب گریه هاش سعی کن سرشو با یه چیز دیگه گرم کنی و ازالان منطقی باهاش حرف بزنی وقتی میخواد بگو نه نیست بیا بریم بازی کنیم حتی اگه گریه کرد اهمیت ندین چند بار

صدرصد ترک میکنه و این عادت خیلی بدیه

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...

همه ی تبلیغاتای تلویزیون اشتها برانگیزن والا منم هوس میکنم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706