2410
2553
عنوان

بنظرتون از نی نی سایت برم?

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 24 پست

تو تاپیکای خیانت و سمی نرو و تو امضات بنویس هر کس من رو تو این تاپیکا دید بهم گوشزد کنه برم بیرون سریع   

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 ✌️۱۴۰/اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من اگه متاهل بودم نمی اومدم نی نی سایت اصلا🤦‍♀️😂 خیلی داغون شده جوش همش دعوا می کردم اونوقت

نه من دعوا نمیکنم ولی مثلا شوهرم رفته بود تو یه کلوپی دوتا دختر هم بعدش رفتن تو از اینا بودن که تیپ خفن میزنن

منم حرصم گرفت دستمو گذاشتم رو بوق که بیاد بیرون

خودش فهمید گفت چرا ابرو ریزی میکنی😂😂😂😂

نه من دعوا نمیکنم ولی مثلا شوهرم رفته بود تو یه کلوپی دوتا دختر هم بعدش رفتن تو از اینا بودن که تیپ ...

😂😂

نمی دونم شاید چون مجردم کم اعصاب ترم😁 ولی کلا این همه تاپیکای مربوط به انواع و اقسام مشکلات رو می خونم کلا تصورم این شده از لحظه عقد دعوا و درگیریه تا اخر عمر😖

اعتیاد به شیشه، هروئین یا گچ دیوار حتی...

خیانت با همه حتی گربه های تو کوچه 

کتک کاری سر پشه نامحرمی که از تو پنجره اومده تو

مادرشوهر های قل چماق

پدرشوهر های مافیایی

برادرشوهر های نظر باز

خواهر شوهر های خون آشامی

جاری های چش درآر

همسایه ها هم همه مطلقه از نوع ترسناکش

شخصا متاهل بودم یه دقیقه تو اینجا نمی موندم🥴😁😁😂

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2714
😂😂 نمی دونم شاید چون مجردم کم اعصاب ترم😁 ولی کلا این همه تاپیکای مربوط به انواع و اقسام مشکلات ر ...

والا منم میخوام برم ولی نمیتونم دل بکنم😂😂

مطعن باش متاهل بودی بازم نمیرفتی بازم