2733
2739
عنوان

حامله نشدن بد از ۲ بار سقط

153 بازدید | 8 پست

سلام من ۲ بار سقط داشتم تو هفته های ۵ و ۶ بعد از سقط زیر نظر دکتر بودم کلی ازمایش دادم همسرمم ازمایش اسپرم داد مال اون تحرکش کم بود مال منم کمی تنبلی تخمدان دارم که زیر نظر دکتریم ، دکتر هر ماه قرصامو قوی تر میکنه این ماه روزی ۲ تا کلموفین داد با امپول سوالم اینه چرا قبلا که خودمون اقدام میکردیم حامله میشدم الان که زیر نظریمو قرصای قوی میده فولیکول بزرگ دارم نمیشه ؟ الان ۴ ماه با دستور دکتر پیش میرم ولی نشده

من پیش خانم دکتر گل شیرازی IVF انجام دادم خدا شکر بچه دار شدم واقعا دکتر خوبیه خیلی تو اون  دوران بهم روحیه می داد
متخصص زنان و نازایی  اگه دوست داشتی تو هم برو شماره مطب هم 02177877513

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم نفهمیدم هنوزدلیلشو من تا ای وی افم کزدم جواب نداد ولی چند ماه بعدش طبیعی باردار شدم

به سلامتی ایشالا اصلا نمیدونم چی کار کنم تروخدا برا منم دعا کن خیلی دلم بچه میخواد سنمونم داره میره بالا 😔

اهااا ببخشید فامیلیش شیرازیه 😂😂فکر کردم گفتید شیراز انجام دادیم چشم الان شمارشو بر میدارم😍🌺

عزیزم وقتی بیخیال شدی حامله میشی الان اینقدر استرس داری یا فکرت مشغول که نمیشه

2738

آزمایش اسپرم رو جای معتبر تکرار کن ممکنه بخاطر مورفولوژی اسپرم باشه که سقط شدن 

دو اینکه امیدوارم جنین رو داده باشی آزمایش که علت واقعی سقط هات پیدا شده باشن 

سه اینکه استرس عامل اصلی باردار نشدنه حتی از ضعف اسپرم و تنبلی تخمدان هم اثرش بیشتره ریلکس کن میشه