2737
2734
عنوان

اگه زن باردار یهویی بدجور بترسه چی میشههههه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 68 پست

نگران نباش گلم.با خودت تکرار کن که همه چیز دست خداست و ازش بخواه نی نی ات رو برات سالم نگه داره 

سالی که باردار بودم یه زلزله ی وحشتناک توی شهرم شد.من چهار طبقه رو با دو از پله ها پایین اومدم و دوبار هم زمین خوردم.

الانم با پسر کوچولومم دارم چونه میزنم که کمتر الوچه بخوره🤦‍♀️😅

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

بیشتر مواقع بچه بریچ میشه یعنی میچرخه ب پا میشه...بعضی مواقع خدای نکرده سقط

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند هفته ای عشقم؟

۱۱

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
بیشتر مواقع بچه بریچ میشه یعنی میچرخه ب پا میشه...بعضی مواقع خدای نکرده سقط

واقعا خیلی از استرسم کم کردی😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2731
نگران نباش گلم.با خودت تکرار کن که همه چیز دست خداست و ازش بخواه نی نی ات رو برات سالم نگه داره  ...

الهی فداش بشم😍😍😍😍

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
۱۱

نگران هیچی نباش عزیزم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
نگران نباش گلم.با خودت تکرار کن که همه چیز دست خداست و ازش بخواه نی نی ات رو برات سالم نگه داره  ...

منم همینطور خدا برات حفظش کنه 

جاری منم میگفت من موندم تو چطوری با اون شکم دوییدی اومدی بیرون چون من وزنم زیاد بود نمیتونستم زیاد حرکت کنم الان دارم با بچه سه سالم بازی می‌کنم ب قول شما باهاش چونه میزنم کمتر بستنی بخوره یا گوشی بگیره دستش 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

2738

ببخشید😁😁ولی کلا هیچی نمیشه نگران نباش✋

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد

هیچی نمیشه عزیزم منم تو بارداریم زیاد ترسیدم

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

ابنجا تاپیک میزنی بدترت میکنن

هیچی نمیشه عزیزم منم تو بارداریم زیاد ترسیدم

من خودم خیلی ترسوام به پخ کنن دو متر میپرم هوا 

2706