2737
2734

من یبار ی قوریشو شکوندم گذاشتم جاش چون سرهمون قوری جنگ انداخت ک چرا من دازم اون نداره

یبارم 190هزار پول قاعم کرده بود دادمش ی گدا

عکاس‌ آیندم:)ی صلوات واس حاجتم بفرس:)!حس ششمی ام!درخواست دوستی قبول میشه ولی اعلانام خیلی زیادع=|پیج اینستاگرامم:)دخترا فالو کنید تو پیج‌مطالب دختر نه و انواع روتین پوستی میزارم👈🏻@ideas_minimal

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه

چه کاریه

من کلا آزارم به مورچه هم نمیرسه 😬

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

مادر شوهرم فوت شده 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2706