2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس اتاق تکونی رو ندارم😫

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731

😔خستم ازاین زندگی....واس امضام دعام کنید راحت بشم

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

نفری ی صلوات :)

عکاس‌ آیندم:)ی صلوات واس حاجتم بفرس:)!حس ششمی ام!درخواست دوستی قبول میشه ولی اعلانام خیلی زیادع=|پیج اینستاگرامم:)دخترا فالو کنید تو پیج‌مطالب دختر نه و انواع روتین پوستی میزارم👈🏻@ideas_minimal
2738
ی کوچولو همت کنی ☺😍

جون تو تنم نیست😔

اما چاره ای نیست

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

چند روزه خونه تکونی میکردم مادر شوهرم شکمشو گرفته بود درد میکنه تو یه ساختمونیم حالا فهمیده دیروز کارای سنگینمو تموم کردم امروز اومده که میخوام اتاق ها رو تمیز کنم منم محلش نزاشتم

هیچی دارم لواشک پذیرایی میخورم 😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

درد دل زیاده از چی بگم ازکجا شروع کنم والا تمومی نداره تو دوران شیرین جوونی دلم پیروشکسته شده ازدست همه بیشتر خودم

چه بنویسم ؟ که دلتنگم من از شبهای تنهایی  
2706