2726
عنوان

بچه ها سوتی پشت سوتی🤣🤣😂🤣😂😂🤣

2082 بازدید | 233 پست

سلام بچه ها ... سوتی دیروزم رو که خوندین اینم یه سوتی دیگ 😅

حدود یک هفته قبل بود من یه تاپیکی زدم راجب ثواب دعای مومن برا دیگرانه. 😁

که  اگه مومن برا خودش دعا کنه فقط به اندازه همون دعا بهره میبره ولی اگه برا کسی دعا کنه 1000 برابر. 🤗😜😅

یه خانم مهربونی اومد(پیرو این تاپیک) زیرش نوشت که برا حاجت شما من سوره عصر میخونم 😊😁 

بعد من گفتم منم برا حاجت شما یبار آیت الکرسی میخونم😃

بعد ایشون گفت منم برا حاجت شما باز یه آیت الکرسی میخونم 🤣

منم گفتم کم نیارم گفتم من 20 تا صلوات میفرستم برا حاجتتون😆

بعد ایشون گفت من 100 تا صلوات میفرستم برا حاجتتون 😙

بعد من هم میخواستم بنویسم 100 تا صلوات که نگو یه صفر اضافه نوشتم و نوشتم 1000 تا😂😂🤣🤣🤣

آقا خودمم نفهمیدم😜

بعد دفعه بعد که ایشون پیام داد نوشت 1500 تا برا حاجتتون میفرستم😅 

منم با خودم گفتم وای یا خدا.🥴

چطور از 100 تا پرش پیدا کردن تا 1500 🤣🤣🤣🤣🤣

منم باید همون مقدار بگم پس😅

بعد یهو دیدم خودمم نوشته بودم 1000 تا که این بنده خدا کرده 1500 🤣

خیلی خانم مهربونی بود خدا حفظشون کنه. 💞

تا الان دارم صلوات میفرستم تموم نشده😅

گفتم بگم شما هم بخندین😅😅😅😅

تا الان 1800 تاش رو فرستادم مونده 700 تا🤣🤣🤣

@زندگی_به_شرط_سید2     بیا دوباره سوتی وی را ببین😂😂😂

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5971017/ثواب-دعا-برای-حاجت-مومن?page=1

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم اون تاپیکه میتونین برین بخونین😅

2728
😁😂

🤣🤣

آخی   

عکاس‌ آیندم:)ی صلوات واس حاجتم بفرس:)!حس ششمی ام!درخواست دوستی قبول میشه ولی اعلانام خیلی زیادع=|پیج اینستاگرامم:)دخترا فالو کنید تو پیج‌مطالب دختر نه و انواع روتین پوستی میزارم👈🏻@ideas_minimal

ول کن نبودین هیچکدومتون😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

حالا چرا انقدر واسه هم دعا تعارف میکردید😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706