2726
عنوان

جاری باسیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 2390 بازدید | 118 پست
جاری منم باسیاست توروشم میگم باهم خوبیم کلا خونوادتن مهربون و زبون بازن کاش آدم بتونه اونجوری باشه

جاری منم خیلی مهربونه پدرشوهرم عاشقشه ولی زیاد اهل زبون بازی و محبت نیست نمیدونم چجوری میخوانش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اگه میبینی میتونی حرف بزنی درموردش و اتفاقی نیفته(منظورم تنشی دلخوری چیزی)بگو راحت حرفتو اگه نه ک ب ی ورتم نباشه دیگه چاره ای نیس

ولی،اگه ب پدرشوهرت اینام نگفتی ب شوهرت بگو خودت باید جا بابات جبران کنی خخ

2728

خواهش میکنم ب روشون نیار اصلا.الان جاری میگه چقد برات مهمه.

ی قضیه پشت پرده هست خیالت راحت.ب همین زودی گوهش در میاد

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه
خواهش میکنم ب روشون نیار اصلا.الان جاری میگه چقد برات مهمه. ی قضیه پشت پرده هست خیالت راحت.ب همین ز ...

چون با پسراشون خیلی خوبه و ب اینا احترام میذاره میگن خیلی مودبه واسه همین میخوانش البته اینارو شوهرم میگه جلوی من هیچوقت از اون نمیگن

چه دلیلی ؟

خوب دقت کن شما تو اون خانواده ای بی دلیل این کار واقعا عجیب و ناراحت کنندست

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
جاری منم خیلی مهربونه پدرشوهرم عاشقشه ولی زیاد اهل زبون بازی و محبت نیست نمیدونم چجوری میخوانش 

عزیزم احترام خودشو نگه مبداره منم به جاری دارم راه دوره بلده چجوری رفتار کنه کاری میکنه همه بهش احترام بزارن ولی من وقتی میرم خیلی عادی هستن باهام حتی جلوم خونواده شوهرم باهم دعوا میکنن انقد جلو من راحتن احترامی هم ندارم جلوشون

نه شوهرم گفت واسه من نگرفتن گفت بیین چ سیاستی داره واسش طلا گرفتن 

شاید شوهر اونو بیشتر دوست دارن، بعضی پدر ومادر محبت به همه نمیکنن

به جهان خرّم از آنم، که جهان خرّم از اوست    عاشقم بر همه عالم، که عالم همه از اوست
2706