2733
2734

ولی الان که اشتی کردیم.خیلی چیزارو عوص کرده...مثلا واتساپ نداشتیم و گفتش میخام داشته باشم که منم نصب کردم.حتی حاضر نشد عکسمونو بزاره

تصویر زمینشم عوض کرده بود عکس دوتاییمون بود

الان رفت بیرون من یسر خاستم گوشیشو بگیرم دیدم رمزشم عوض کرده...واقعا اعصابم بهم ریخت من اگه بخام درجا میتونم بهش بگم رمزتو بگو اونم میگه.و جلوش میتونم دقیقا همه جای گوشیشو چک کنم ولی میخام یجور خودمو بی اهمیت جلوه بدم

و اینکه دوستش پاشو عمل کرده.میخاد بره ملاقاتش دیشب گفت باهم بریم امروز گفت تو نیا میخام تنها برم

درحالی که دوستشم متهله و زنش خونس

حالا اینا بکنار

وقتی داشتیم اشتی میکردیم میخاسته گربه رو دم حجله بکشه و گفته اشتی که کردیم حق نداریم بهم گیر بدیم

اخه جفتمون غیرتی هستیم

منم بهش گفتم باشه توام گیر الکی بهم نده اخه نمیزاره موهامو اتو و سشوار بکشم یا از شال بزارم بیرون.یا اینکه مانتو کوتاه و اینا حالا مانتو جلو باز و کوتاه میگم اشکال نداره ولی حتی ارایش هم نمیزاره بکنم بعد اینکه بهش گفتم توام گیر الکی نده منظورم ارایش بود اونم بهم گفت حجابتو رعایت کنی ارایش نکنی بیرون نری موهاتو کج نزنی کاری ندارم.حالا که اشتی کردیم نمیدونم چیکار کنم.اون به من حق ارایش و نداد.ولی خودش اینکارارو کرده خیلی اعصابم خورده

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

چرا ب شوهرتون اجازه میده برای لباس پوشیدنتون هم نظر بگه و شمارو محدود کنه ؟

مگه غیرت ب این چیزاست ؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نباید همون اول شل مینداختی الان دیگه بیفایدس

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
چرا ب شوهرتون اجازه میده برای لباس پوشیدنتون هم نظر بگه و شمارو محدود کنه ؟ مگه غیرت ب این چیزاست ؟

عزیزم کار ما از این چیزا گذشته الان میگی چیکار کنم.بعدازظهر میخام برم دندون پزشکی برام نوبت بزاره بنظرت ارایش کنم؟

البته اگه کنم دعوامون میشه

خب نباید همون اول شل مینداختی الان دیگه بیفایدس

خب عزیزم اخه خودمم مقصر بودم

حالا میگی هیچکار نکنم؟

2738
چرا ب شوهرتون اجازه میده برای لباس پوشیدنتون هم نظر بگه و شمارو محدود کنه ؟ مگه غیرت ب این چیزاست ؟

عزیزم حتما این شرط و شروطها رو قبل از ازدواج باهاشون کرده و این خانم هم پذیرفته از اول نباید میپذیرفت

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
حواست باشه سرو گوشش نجنبه 

چیکار کنم خب عزیزم؟میشه راهنماییم کنی خاهرانه ممنون میشم عزیزم

این حرفا ماله قبل از ازدواجه که اینجور ک مشخصه خیلی سرسری گرفتید و اصلا شناختی روی هم ندارید عقاید و تمایلاتتون چه بد چه خوب باید قبلا صحبت میشد حالا که نشده باید باهم راه بیاین اگه دنبال متلاشی شدن نیستید

این حرفا ماله قبل از ازدواجه که اینجور ک مشخصه خیلی سرسری گرفتید و اصلا شناختی روی هم ندارید عقاید و ...

خب گلم میگی من چیکار کنم

عزیزم کار ما از این چیزا گذشته الان میگی چیکار کنم.بعدازظهر میخام برم دندون پزشکی برام نوبت بزاره بن ...

از اول نباید  پرروش میکردی و بهش اجازه میدادی ک درمورد لباس پوشیدنت ارایش کردنت نظر بده

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
از اول نباید  پرروش میکردی و بهش اجازه میدادی ک درمورد لباس پوشیدنت ارایش کردنت نظر بده

میدونم اشتباه کردم حالا اینطور شده میگب چیکار کنم😔

چیکار کنم خب عزیزم؟میشه راهنماییم کنی خاهرانه ممنون میشم عزیزم

گوشیشو چک کن نزار رمزشو چیزی بزاره ک تو نمیدونی 

به رفتو امداش دقیق تر شو 

چرا بهت گفت تو نیا؟حتما برو باهاش 

اگ دیدی سرد برخورد میکنه و مثل قبل نیست بهش شک کن 

زندگیتو با چنگو دندون حفظ کن تو محبت غرقش کن چیزی براش کم نزار رابطه جنسی تونم گرم نگه دار 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2706