2733
2734

ب من کم زبون یاد بدین😂

باردارم در مورد اسم خانواده شوهرم خیلی تز میدن 

از همی الان درمورد لباس پوشیدنش تز میدن

شما کسی بهتون میگفتین چرا این تنشه چرا اونو نخریدی چی میگفتی....

اینم بگم درمورو خانواده شوهرممن سکوت کردن پاسخگو نیس ی عمر سکوت کردم و فک کردم خلم

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید ذوق دارن 

اونا چقد بدبختن که برا بچه عروس تز میدن 

من از خدا نمی‌ترسیدم و ترس ابرو نبود 

اصلا به عروسمون و بچش نگاه نمی‌کردم 

فقط برا داداشم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2731

من خودمو میزدم به اون راه اصلا جواب ندادم.اسم هم انتخاب کردیم روزی که بدنیا اومدن اعلام کردیم قبلش گفتیم هنوز انتخاب نکردیم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

واسه من پدرمو دراوردن سره اسم خواهرشوهرم ده هزار دفه زنگ زد نزارید تروخدا ......زیاد تز دادن منم کار خودمو کردم

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2738

من بچه ندارم ولی از الان گفتم من و شوهرم اسمشو انتخاب کردیم به کسی هم نمیگیم هر وقت بچه دار شدیم شناسنامه گرفتیم به همه میگیم(دلیل این رفتارمونم دخالت های خیلی بی ربطشونه از الان میخوان دخالت کنن ولی اجازه تو این مورد ندادم)برای لباسشم چیزی نگو تو خونه خودتی هرجور دوست داشتی لباس تنش میکنی میبریش بیرون

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

هیچ وقت نظر دیگران نپرس 

همونی که فکر میکنی درسته.  پافشاری کن حرف خودت بشه 

هر چی نظر میدن   با روی باز قبول نکن    بروز نده.  مثلا نگو عه چه نظر خوبی ....بی اهمیت باش 

مثلا من خواهر شوهرم زیاد نظر میداد 

چند بار بی اهمیت بودم و بهش گفتم انشاالله واسه بچه خودت یا....همینو اجرا کن 

من اینو نمیپسندم.  رک وپوست کنده 

دیگه بیخیال شد

جاریم یه اخلاقی داره درسته بی احترامیه ولی خیلی خوب رویه خانواده شوهرم جواب داده براش اونم اینه سه ساعت بهش میگن اینکار رو کن بچه رو اینجور کن نگاه میکنه تو چشمایه طرف بعد روشو میکنه یه سمته دیگه  هیچی نمیگه(حالا مادرشوهر باشه خواهر شوهر باشه یا هرکس)ولی من نمیتونم مثلش باشم حس میکنم دارم بی احترامی میکنم ولی اون خیلی ریلکسه برای خودش با این رفتار😶

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
خب شاید ذوق دارن  اونا چقد بدبختن که برا بچه عروس تز میدن  من از خدا نمی‌ترسیدم و ترس اب ...

اونا بدبختن؟؟؟؟بزار روشنت کنم

اونا برا عقد ما عروسب ما هزارتومنم ندادن هزارتومنم شوهرم رفت کارگری و خرج داد ...برا عقدم ی حلقه فقط خریدن دوسال عقد بودم تو دلم بود یبار یبار جلو خانوادم ی کادویی هدیه ای برا مناسبتی برام بیارن ..برا عروسیم ک شد مادرشوهرم گف من نمیزارم عروسی بگیرین کاری کرد من معدم خونریزی کرد چندروز بیمارستان بودم زجر عالمو کشیدم اونجا...برا عروسیم ما کارت گرفتیم همه کار کردیم خاله مادرشوهرم مرد صد سالشم بود عالم و آدم رفتن پیشش گفت تا چهلم نشه عروسی بی عروسی انقد منو شوهرم ناراحت شدیم گریه کردیم راضی نشد شما تا حالا ذوق دیدین از این بشر.؟؟بعد ما عروسی گرفتیم تا ش عروسیمون با روسری مشکی بود ...بمن نگفتن دختر تو برا عروسیت چی میخوای اصلا ن ذوقی ن شوقی ...

باردارشدم چندوقت بود هرکار میکردم باردار نمیشدم اومدم با ذوق و ی عالمه خوشحالی بهشون گفتم خودم خداشاهده ذره ای خوشحال نشدن ک هیجی اصلا نگفتن بسلامتی منم گریم گرف ولی بغضمو قورت دادم......بلند شدم ....بعدش هی رف خونه مادرم ک تو باید سیسمونی بخری هی بمن میگف نادرم خرید تو این گرونی صدتا عیب گذاشتن روش...برا قضیه اسم شد گف من باید انتخاب کنم اگ نذارین من انتخاب کنم منم‌دواسمیش میکنم ......من تو بارداریم لک بینی دارم یکبار زنگ نزد بگه خوبی؟چکار میکنی حال خوبه

برا یلدا ۲۰ نفر و مهمون کرد خونه من ک حامله بودم 

شما ذوق میبینی؟خودتوتو بزار جای من یک ثانیه

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
اونا بدبختن؟؟؟؟بزار روشنت کنم اونا برا عقد ما عروسب ما هزارتومنم ندادن هزارتومنم شوهرم رفت کارگری و ...

خب دواسمه بکنه. چ غصه ها. وقتیم بحثش شد بگو ن ماه من کشوندمش اینور اونور اسم بچه بامادره. قراره من 24ساعت صداش کنم من باید اسمشو دوس داشته باشم. همون لحظه زایمان ک دنیااومد سریع شوهرت بدون هیچ سروصدایی وخبری برگه بیمارستان ببره ثبت احوال شناسنامشو همون موقع میدن

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
2706