2737
2734

تاپیک قبلم توضیح دادم راهکار بدین همتون دلسوزی کردین اخه😂😂😂

چی جواب بدیم ک بشینه سرجاش هی نگه اونو تنش کن اینو تنش کن ....اینکارش کن اونکارش کن 

میگه باید خریدای دخترتو از مغازه دخترم کنی😐😐😐😐مگ زورین بابا

نگین سکوت ک اصلا چاره ساز نیس هزاران بار دربرابرشون سکوت کردم و بدتر شد مث شمر میان بالای سرم 

پیش هم نیستیم ولی خب تو مناسبتا هستیم نگین اون روروزو طاقت بیار ....در سال خیلی مناسبته فقط بگین گفتن اینو چرا تنش کردی بیا از دخترمن خرید کن من چی بگم

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

گیس بکش و تامام/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بکشش

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو پستامو تو تاپیک قبل بخون متوجه میشی گل

گفتی راه سختیو دارم😂😂😂واقعنم همینه

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
من ک مادرشوهرم خیلی خوبه تو هیچ کارم دخالت نمیکنه مخصوصا تربیت بچه ها

خوشبحالت هزاران بار خوشبحالت

2738

شوهرت باید چیزی بگه تو بگی خودتو خراب کردی فقط😢

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
گیس بکش و تامام/

وای ارههه

ببخشید مگه سیسمونی رو مادرتون نمیخره؟

بله

2706