2726
عنوان

واقعا چرا بعضیا اینطورین؟؟؟!!!

161 بازدید | 18 پست

مثلا میبینن اینجا نوشته با شوهرم مشکل دارم 

یا مثلا نوشته بابام اذیتمون میکنه 

یا مامان بسار 

میان فخر میفروشن که خدارو شکر که خانواده من خیلی خوبن 

اول فکر کنید بعد حرف بزنید

دل شکستن خیلی بده

یک روزی خدا اون نعمتو ازتون میگیره 

دیگه دستتونم به ادمهای اینجا نمیرسه حلالیت بگیرین

*فخر فروشی از بی مقداری است*

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

.

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا منم موندم😂😂😂 حالا این هیچی دیروز  بحث سر  لباس خوابو اینا بود😂😂😂 میگفتن وای اگه من بپوشم  شوهرم خفتم میکنه به اذیت کردن نمیرسه😂😂انگار بقیه زناشون تو ویترینن😂😂

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
آخخخخ گفتییی یا مثلا میگن بچم ۳ سالشه حرف نمیزنه یارو میگه بچم از همون ۱ سالگی حرف زد خب ینی چی وا ...

ینی دلت بسوزه😂😂😂😂

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
دل خودش بسوزه که دل بقیه رو میسوزونه 

درک  میکنم درک ندارن که  منم بیام  بگم وای چرا خواستگار  ندارم میگن  بشین سر جات شوهر چیه از مجردی لذت ببر

منم دقیقا توی بعضی از تاپیکا میخام هرچی از دهنم درمیاد به این فخر فروشا و مخصوصا نصیحت کن ها که مثلا میگه شوهرم اذیتم میکنه زود جواب میده چرا باهاش ازدواج کردی بگم ولی از ترکیدن میترسم

منم دقیقا توی بعضی از تاپیکا میخام هرچی از دهنم درمیاد به این فخر فروشا و مخصوصا نصیحت کن ها که مثلا ...

اخه اگه خوبن برا خودشون خوبن!!!!همین دیروز یکی تاپیک زده  بود  حاملم  غذا نپختم  خونمو تمیز  نمیکنم شوهرم گفت  هرکی امکانات تو رو داشت چه کارا که نمیکرد!!!!حالا بقیه گفتم  که چی😐😐

2706