2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سعی کن در دنیای واقعی دستاوردی داشته باشی  معروف شدن با اکانت های ناشناسمون هیچ افتخاری ...

من در دنیای واقعی هنر کندم

ی نقاش و ی میکاپ آرتیست 

عکاسی و فتوشاپ بلدم 

میخام ک پیج بزنم هنرمو ب همه نشوم بدم

الان عصر ارتباطاته و بنظرم بهتره آدم هنرشو ب همه نشوم بده و یاد بده من بیشتر دوس دارم آموزش بدم

میخام معروف شم ک وقتی پیج زدم انقد دوسم‌داشته باشن منو دنبال کنن منم کم نزارم

2728
اینجا چی هس که یکی بخواد معروف شه آخه؟

ط نمیدونی ک 

ب خاطر هر تاپیکی ک داغ بشه شانس، برنده شدن تو قرعه کشی نی نی سایت بیشتر میشه 😎😎

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا

خیلی کلاس بذاری. تاپیکای چگونه موفق باشبم و چگونه زن باشیم و خلاصه هرجی بدیهیات بیای با اب و رنگ بگی و کم و گزیده حرف بزنی و هنه ش  از مفاخرت بگی و...

😄😄

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
سلام فداتم خوبی خودت؟ میگم ک اینجا قدیمی شده😂 شوخیدم درگیر بودم ی دوماهی نبودم بچهای قدیمم ک بی ...

ممنون عزیزم

خخ

اها

کیا مثلا  

"𝐃𝐈𝐍𝐎𝐎𝐒𝐇"  "فکر نکن تو بردی! نه؛ من به خودم باختم"  https://harfeto.timefriend.net/17018025501388  
اخه معروف شدن چی داره؟؟!!!

اینجاش خوبه‌که یه تاپیک میزنی ونیاز به جواب و راهنمایی داری هیشکی نمیاد تاپیکت . ولی معروف باشی چرت وپرتم بزاری استقبال میکنن

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
2706