1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

🤣🤣🤣🤣🤣

یه رفیق دارم اسمش خداست اونی که بر هر دردی دواست 😍🙂 خدا جانم لطفاااااا مثل همیشه کمکم کن 🙏🙏 خدایا به خاطر همه چی شکرت 🥰       صبر کن بر تلخکامی ها که آخر روزگار چشمه سار نوش سازد بوسه گاه نیش را 🙃🙃
عه سلام خوبی؟! چند وقت بود ندیده بودمت  چطوری؟ کم پیدایی

سلام فداتم

خوبی خودت؟

میگم ک اینجا قدیمی شده😂

شوخیدم درگیر بودم ی دوماهی نبودم

بچهای قدیمم ک بیشتریشون رفتن😢

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞

عزیزم سعی کن در دنیای واقعی دستاوردی داشته باشی 

معروف شدن با اکانت های ناشناسمون هیچ افتخاری نداره

البته خیلی خوبه که در این سایت مفید باشیم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
عزیزم سعی کن در دنیای واقعی دستاوردی داشته باشی  معروف شدن با اکانت های ناشناسمون هیچ افتخاری ...

من در دنیای واقعی هنر کندم

ی نقاش و ی میکاپ آرتیست 

عکاسی و فتوشاپ بلدم 

میخام ک پیج بزنم هنرمو ب همه نشوم بدم

الان عصر ارتباطاته و بنظرم بهتره آدم هنرشو ب همه نشوم بده و یاد بده من بیشتر دوس دارم آموزش بدم

میخام معروف شم ک وقتی پیج زدم انقد دوسم‌داشته باشن منو دنبال کنن منم کم نزارم

حتی به معروف شدن در نی نی سایت فکر هم نکردم اینجا میام صرفا جهت سرگرمی 

سفارش روغن فقط پیام خصوصی ووو👇👇👇......  روغن آرگان نارگیل خراطین   بادام تلخ و شیرین   ماکادمیا آووکادو جوجوبا آلوورا  زیتون بکر   کندش کرچک سیاهدانه و.... 
اینجا چی هس که یکی بخواد معروف شه آخه؟

ط نمیدونی ک 

ب خاطر هر تاپیکی ک داغ بشه شانس، برنده شدن تو قرعه کشی نی نی سایت بیشتر میشه 😎😎

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا

خیلی کلاس بذاری. تاپیکای چگونه موفق باشبم و چگونه زن باشیم و خلاصه هرجی بدیهیات بیای با اب و رنگ بگی و کم و گزیده حرف بزنی و هنه ش  از مفاخرت بگی و...

😄😄

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این مدت: نظام حقوقی زن در اسلام از معلم شهید، استاد مطهری. قبلا خونده بودم. وقتی مجرد بودم ولی حالا ب عنوان یک زن با تجربه در زندکی تاهل و حس مادری و مهم تر ازون عضو نی نی سایت!😬😬 حس کردم باید دوباره بخونمش.  🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤ 
1718