1874
2019

خب حالا اینطوری معروف هم شدیم چی بهمون می رسه؟ 🥴

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃سرخی افق در هر غروب و آفتاب نشانه ی خون هاییست که از نبرد نور و ظلمت بر آسمان می ریزد... (کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بچکانید😂😷

ㅤ▷ㅤㅤانقڋ فریاد هامو ط خوڋم ریختمـ ڪه بهـ چشام نڱاه ڪنی ڪٓر میشۍ😸👊مغز های  فاحشه ، در کالبد های مقدس! ☀اُوِردُوزِ مَغزی دَر اَثَرِ مَصرَفِ زیادِ فِڪر.   مثه ادم برفی که درگیر عاشقی با خورشید شده :)نترسم با دیگری خو کنی / تو با من چه کردی که با او کنی💔

چرا مهمع چرا/

بیخی با/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
ولا من یه پسره سرکار گذاشتم دیگه دهنمو سرویس کردن ول کنم نیستن

چشم سوم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
من حتی نفهمیدم چرا میخان تاپیکشون پر بازدید بشه چه برسه به معروف شدن

میخام ی پیج بزنم بلاگر نقاشی و‌میکاپ شم بیان فالوم کنم دور هم بگیم بخندیم انرژی مثبت بدیم

از بچگی دوست داشم کامنتم لایک بخوره 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ماذا فا ...

امروز تولدمه هیچکس بم تبریک نگفت🤣🤣🤣

اخه معروف شدن چی داره؟؟!!!

👌

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم. مجردم باردار نیستم                                                            
1718