2726
عنوان

پسرکوچولوی شما هم اینجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 22 پست
اره عزیزم وسایلو میشناسه..کاری میگم انجام میده..فقط حرف نمیزنه

خب پس نگران نباش کم کم به حرف میاد فقط باهاش زیاد صحبت کن مدام تکرار کن مامان بابا دده . هرچقد بیشتر تکرار کنی زودتر به حرف میاد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اره ابجی منم اینجوری اصلا نمیزاره مامانم ظرف بشوره هی هل میده که برو اونور😂😂😍🥰

وووووی ... اسمش چیه؟ دنبال یه اسم دخترونه قشنگ میگردم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
عزیزم پسرت چن ماهگی ماما بابا گف

۵ماهگی من چون خیلی پرحرفم مخشو میخورم بس که حرف میزنم طفلی به حرف اومد دست از سرش بردارم  

وووووی ... اسمش چیه؟ دنبال یه اسم دخترونه قشنگ میگردم

😘

اسمش سارینا💕💕

این اسما هم قشنگه

پانیذ ـــ نورا ــ آیسان ــ ملورین ـــ دلوین اگه دوست دارید

چرا هیچکس منو تگ نمیکنه..؟😓                      خوب با منم دوست باشید دیگهه😪                 پس منو توی تاپیکای عکس تگ کنید یا هر تاپیک دیگه ای 😍😝💜                                     یه دخمل لوس و بابایی😛😌💜🧸                تا بهم بگن بالا چشت ابروعه گریه میکنم😭😂😂😂😂😂😂😂                                      یعنی در این حد لووووسم😂😝❤❤                    من همتونو دوست دارممممم😍               البته بجز مردا 😒😒😏                                           😄💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
😘 اسمش سارینا💕💕 این اسما هم قشنگه پانیذ ـــ نورا ــ آیسان ــ ملورین ـــ دلوین اگه دوست دارید

سارینا و ملورین خیلی قشنگن